Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik csak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik csak arra mennek, hogy megkaphassanak az ágyban, mennyit tudnak várni hogy megkaparintsanak, komoly kapcsit álcázva?

Figyelt kérdés
Közel 2 év várakoztatás után lehet bennük bízni már tutira?

2023. júl. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

2 évig kapcsolatban lenni valakivel szex nélkül csak szerintem nagyon beteges?


Vallásos vagy?

2023. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha 2 éve együtt van veled szex nélkül, akkor az nem csak álca hogy szexelhessen.
2023. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1es, nem vagyok vallásos, csak félek hogy csak szexre kellek
2023. júl. 17. 16:08
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

2 év? What?


A 4. randin nincs szex, bízhatsz bennem, hogy nem lesz 5. randi.


Fiatalabb korban vártam volna akár egy hónapot is. Talán.

2023. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát jó, igazából kétlem hogy lenne olyan beteg elme aki 2 évet várna valakire csak azért, hogy megfektesse..


Azt persze remekül kockáztattad, hogy esetleg tönkre megy a kapcsolat mert szexuálisan nem passzoltok. Amire komoly esély van. Mivel ha megvan a szeretet és a vonzódás akkor nem lehet kibírni ennyit.. hogy ne érj a másikhoz.

2023. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Kivételesen egyetértek burgonyával, de ez attól is függ hány éves a kérdező. Mert ha csak 14 és 2 éve vannak együtt, akkor okés. Még én is legoztam kb nagyrészt.
2023. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Tutira le fog fektetni, aztan ha jo veled lesz ismetles
2023. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írják, hacsak nem vagytok fiatalkorúak akkor 2 évet a kutya nem várna egyetlen szexre, de én még senkire sem ha két éve loholok utána és semmi. Mégis hány évet kéne várni aki szerinted komolyat akar? És másik szempont, hogy ha pár randi után még mindig szimpik vagytok egymásnak akkor tényleg jó lenne megtudni azt is, hogy szexuális téren van e összhang. Mert két év után rájönni, hogy abszolút nem jó nektek egymással és így mindkettőnek mást kell keresnie az kidobott két év. Na ezért nem várnék én ennyit soha egy nőre. Vagy kellek vagy nem de döntse el pár hét alatt vagy megyek a dolgomra.

És mivel tudjuk, hogy a kezdődő kapcsolatok legtöbbje kudarcba fullad és a legtöbb ember többedikre találja meg az igazit így ha te egy emberrel 2 évet pazarolsz és mondjuk az 5. partner bizonyul az igazinak az kb 10 év.

2023. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy közben másokkal szexxel, csak nem gondolod komolyan, hogy éveket vár rád. Egy fél év még talán elképzelhető.
2023. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és két hónapot sem várnék egy pasira. Egyrészt ha szeretem, akkor kívánom is. Másrészt simán kiderülhet, hogy nem passzolunk szexuálisan, volt már ilyenben részem!
2023. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!