Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után illik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik már lefeküdni a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Hány találkozó után vagytok vele úgy, hogy most már muszáj lenne megtörténnie a lefekvésnek?

Mi túl vagyunk már 10 talalkozón, kb 3 hónapja a barátnőm de még nem feküdtünk le. Szégyenlősnek vallja magát, nem akarja megmutatni a testét meztelenül, pedig semmi panaszra való oka nincs, mert nekem nagyon tetszik. Ruhán keresztül már mindene megvolt fogdosva tapizva, ő is én is, de valamiért mégsem jelzi azt hogy na akkor most lefekszünk. Nem aludtunk még együtt se meg ilyesmik.

Volt olyan barátnőm akivel 2 héten belül lefeküdtünk, második találkozón nála aludtam már. Ez meg szerény. Hogyan kellene rávezetni? 10 találkozó az elég szerintetek? Mennyi együtt töltött időt gondoltok úgy hogy most már nincs tovább hova várni?


2023. júl. 18. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég összetett kérdés. Nem mindegy hány évesek vagytok? Illetve a barátnőd szűz e még vagy sem?

Egy felnőtt kapcsolatban szerintem nincs időhöz kötve. Van aki lefekszik első randin is, van aki vár. Ez személyiségfüggő.

Erőltetni viszont nem lehet, mert az csak rossz lesz.

2023. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre előírás vagy illem. Amikor mindketten úgy érzitek.
2023. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egy valami tűnt fel..

EZ meg szerény... Ő...

Ne legyen már tárgyiasítva egy személy.

2023. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Kisfiam, tudod, mi illik? Ami keresztény erkölcs, éspedig kötelező. Nászéjszakáig vársz a szex szel. Mert ha igazán szereted, akkor az eszed is ezt mondja és nem a szexbűnöket szabadosan.
2023. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Picit rá kell nyomni. Persze nem durván, inkább úgy, hogy mennyire kívánod, mennyire szexi, hogy nem bírsz már magaddal stb .. hogy lássa mennyire akarod már. Ha szeret csak megpuhul előbb utóbb.
2023. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolat? 1,5 hetente találkoztok egyszer? Kábé így jön ki a matek.


Hívd el filmezős estére.


Ennél többet nem tudtam megállapítani, mivel ezt tőle tudnád csak megkérdezni.

2023. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Konkrét idő nincs de azért éveket se várnék a sexel
2023. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A #6-os jó helyen kapargat. Mi ez a hülyeség, hogy 3 hónapja a barátnőd, aztán 10x láttad?


Mert ha valami reménytelen távkapcsolat, és te sem vag, egy főnyeremény, akkor ne csodálkozz, hogy a csaj is latolgatja, hogy megéri-e aládfeküdnie.

2023. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, lehetőleg úgy, hogy ne érezze azt, hogy sietteted. Ha erős bizalmi kapcsolat épült ki köztetek, nem fog megsértődni.
2023. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez az ami nem időhöz, meg randik számához kötött. Annak függvénye mikor érzik azt a felek hogy megvan a bizalom, a vágy, fejben az érettség hozzá hogy megtörténjen. A te dolgod eldönteni vársz, vagy továbblépsz, mert nem rezdültök ennek vonatkozásában egy húron.
2023. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!