Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi, aki bejön, azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, aki bejön, azt mondta, hogy ki akar nyalni. Kicsit tartok ettől, mert nem túl szép ott lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi, akit nagyon kívánok már hónapok óta, most megtette az első lépést és azt írta, hogy a plafonra is felnyalna. Őszintén én tartok ettől, mert elég "húsos" a szeméremdombom, nem az a tipikus, nőies. Pasik, kiábrándító lenne egy ilyen punci?
2023. júl. 19. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha férfival kezdtél ki tetszeni fog neki.

Ha kisfiúval akkor ő húzhatja a száját.

De szerintem ha idáig eljutottatok nem lesz gond.

2023. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne kiábrándító, ne aggódj :)
2023. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Férfiaknak más a szempontjaik.

Ha kívánod engedd neki.

2023. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, a legkevésbé sem kiábranditó.
2023. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
A pna nem virágcsokor, hogy szép legyen. Sosem fogod kiélvezni a szexet, ha ezen kattogsz. Egy húsos szeméremdomb miatt ne mond le a nyalás okozta élvezetről. Legyen ápolt, és kész. Nekem itt inkább az a redflag, hogy amelyik pasi ilyet ír, hogy "plafonra is felnyalna" az általában nem nagyon tud többet a monoton lefetyelésnél.
2023. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Hacsak nem olyan ruházatot viselsz ami mindig elrejti tested vonalait akkor már régen tudja, hogy husos! Egyébként " nem az a tipikus, nőies" a husos? Ezt a hülyeséget meg felejtsd el! Szerinted milyen az igazán nöies? Te ugy vagy nö és szép és kivánatos ahogy kinézel. Fogadd el, viseld büszkén magadat!!! N
2023. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj veled és a punciddal!


A a plafonig akar nyalni, akkor akár milyen puncid van, a plafonig nyal majd!


Szóval hajrá!

2023. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Milyen az a tipikus nőies szemérem domb? Szerintem nincsen tipikus, mert rengetegféle létezik.

Hát inkább legyen "húsos", mint csontos.

Jól írták fentebb, ha egy férfiről van szó, neki befog jönni, míg egy fiatal meglehet a sovány kivitelt jobban szereti.

Az #5-ös jól írta, lehet csak nyalni tud vagy...?

Nem a mennyiség a minőség a lényeg.

Én megelégedtem volna egy szimpla, kinyalnálak a bugyidból szöveggel. Minek nagyzolni?...

Persze, ha rendesen tud nyalni nem állna meg a dolog csak ennyinél.

2023. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Amúgy a dumája tetszett, s amennyire ismerem rutinosnak tűnik.

Majd este kiderül...

2023. júl. 19. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Hála a jó égnek, én ilyen ajánlatot még soha nem kaptam... most már a kényszerű közösülés kínjai sem fenyegetnek, mióta szakítottam.


Élettársra lenne szüksége? Asszonyt keres a gyermeke mellé?


Korkülönbség mekkora? Ismeretség eredeti helyszíne? Hol találkoztok gyakran?

2023. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!