Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most májusba leszek kétt...

Harsányi Boglárka kérdése:

Most májusba leszek kétt honapos terhes! Kedden derült ki! De visszon félek mert fájdogál a hasam! Attól tartok hogy el megy a baba! Beszéltem az órvosommal azt mondta hogy pihenjek sokat és ne idegeskedjek! De mért fáj a hasam!?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész terhesség alatt vannak rejtélyes fájdalmak. Az elején pl. nyúlnak a szalagok, majd nő a méh és egyre feljebb kerül. Aztán a baba/méh nyomja a szerveket ide-oda. Még a szeméremcsontod is fájhat majd. :)

Egyébként a hasad melyik része fáj?

2016. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hatodik honapig ugy fajt mindig a menzeszem idopontjaban h csak na..pedig orultem h nem erzem azt kilenc honapig..:)
2016. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez teljesen normális, én most vagyok úgy a 4. hétben, nekem is fájdogál a hasam, úgy, mint mindig mielőtt megjött a mensim... először azt is hittem, csak mikor nem akart se megjönni, se elmúlni lett gyanús a dolog... én mondtam a dokimnak is, anyának is, azt mondták, normális, az első hetekben a beágyazódás miatt, aztán meg tovább alakul, formálódik a tested odabenn, készül a babára :)
2016. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első gyerek? Ilyenkor még jobban aggódunk az ismeretlen fájdalmaknál, de hidd el, ez természetes.


Az orvosod jót mondott, pihenj, ne stresszelj, ez a legtöbb, amit tehetsz.

2016. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Kijelentő mondatok végére pontot szokás tenni...

Meg ha nem olvasol a témában, számtalan hasonlo dolgon fogsz aggodni.

Javaslom terhesség hetrol hétre es hadonlokat.

2016. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
A rossz helyesírás ráment a gyomrodra.
2016. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!