Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szex?

Figyelt kérdés

Hallottam róla,hogy "néha" előfordul az ilyen szitu. De ezt a gyakorlatban hogyan kell elképzelni? Gondolom nem minden esetben lehet levetkőzni a helyszínen.

Tehát slicc le,a szoknya meg fel? 😄



2023. júl. 20. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Vagy mosdó


Vagy üres helység


45/F

2023. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Home office csalásnak számít ezen szempontból? :)
2023. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2#

Ott legalább a megszokott környezetben van az ember. :)

2023. júl. 20. 08:46
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Lehet én vagyok beszari, de melóhelyen tuti nem szexelnél.

Ha van is olyan kollegina, akivel nagyon szeretnénk, akkor egy semleges helyen, de nem melóban. Szerintem egyikünknek sem ér annyit egy szex, hogy véletlenül is lebukás legyen és kirúgás. Főleg, hogy szexelni munka után lehet ezer más helyen is ugyanúgy.


38/F

2023. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, bizony gyakran előfordul, hogy csak egy gyors menet, ruhában.

Helyzettől függ, de többnyire így megy.

2023. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4#

Igazad van,nem vitatom.

De vannak olyan emberek,akiket izgat a gondolat,hogy egy "viszonylag" extrém helyen tegyék meg. Ismertem olyan csajszit,aki egy esküvőn szexelt. Mikor rákérdeztem,azt mondta,hogy otthon bármikor tudok,nem? :)

2023. júl. 20. 08:53
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Főnöknél jobban előfordul.Bezárja az irodát vagy megvárja míg mindenki hazamegy és túlórázik 😀 .
2023. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Mikor őrködtem, hol a párommal, hol a takarító csajokkal nyomtuk a munkahelyi szex témát!


Nyugi, a párom is ott melózott portásként, ő a karbantartóval tolta plusszba.


😱 34/F

2023. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Munka után kettesben, egy gyors hancúr. Vagy egy lopott pillantás egymásra, hogy induljunk a mosdóba...

régi szép idők. :)

2023. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9#

Fel kellene eleveníteni azokat az emlékeket, nem? Vagy már nem ott dolgoztok? :)

2023. júl. 20. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!