Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted fura az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted fura az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jóban lettem haveri szinten, azt tudom viszont, hogy bejövök neki, de nem mozdult rám komolyabban egyszer sem. Átszokott jönni néha seshelgetni, azonkívül messengeren tartjuk a kapcsolatot. Szóbajött valami kapcsán a rossz magatartás és viccesen megjegyezte, hogy ezért verést (fenekelést) érdemelnék, mire mondtam neki, hogy csakis nadrágszíjjal. Igen, alapból szeretem az ilyeneket, épp unatkoztam és kiváncsi voltam mit reagál egy ilyen megszólalásra. Rögtön ráharapott, úgyhogy holnap, az az ma elvileg átjön és tényleg elfenekel, viszont írtam neki, hogy másra ne is számítson, nem akarok vele lefeküdni, meg semmi szexuálisat nem akarok vele csinálni, csak jöjjön át és verjen el nadrágszíjjal, ennyi.

Havertól fura ilyet kérni? Mindketten szinglik vagyunk. Te hogy reagálnál, ha egy (jó) csaj “megkérne” erre?



2023. júl. 21. 01:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te magad elől titkolod hogy kedveled őt
2023. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Vagy b@szás vagy semmi.
2023. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Biztos nem mennék át, csak azért, hogy a te szexuális kívánalmaid teljesítsem, aztán meg ballagjak haza.. Legalább vernéd ki neki, vagy valami, ha szexet nem is akarsz.


Ha meg számodra nem szexuális okból kell ez, akkor:

1, Rossz helyen van a kérdés

2, Veresd el magad apáddal, vagy tesóddal a srácot meg hagyd békén.

2023. júl. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

Előző voltam


Pláne úgy, hogy tudod jól, hogy bejössz a srácnak. Ebben a formában instant kínzás neki, te meg még élvezkedni is akarsz..

2023. júl. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%
Te ettől suexuálísan felizgulsz majd? Ruhan keresztul vagy meztelen fenekedet veri el? Nem vágysz orgazmsra utána?
2023. júl. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti ha rajtam múlna te már tegnap el lettél volna fenekelve viszont tudván hogy te erre izgulsz ha jól csinálja az emberünk több is lesz mint övvel való fenekelés ha végeztetek kérjük a beszámolót
2023. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez baromira gáz részedről.
2023. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem működik a szex nélküli fenekelés. Én legalábbis csak így fenekelek el másokat. A lényeg, hogy ez tiszta legyen előre mindkét fél számára. Ha így is oké a feleknek, akkor hajrá! Különösen, ha tényleg megérdemled, vágysz rá.

Mondjuk az igaz, hogy ebben az esetben nem a szexualitáshoz tartozik ez a kérdés.

2023. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Prókátor ***** válasza:
100%

Remélem alaposan megadja majd, amit megérdemelsz.

Egyébként a szex és a fenekelés bár összeköthető, de nem járnak kéz a kézben, viszont ezt csak azok képesek felfogni, akik értenek is kicsit a fenekeléshez. Viszont, hogy számodra is kissé kellemesebben teljen a fenekelés, azt javaslom, hogy fél órával a srác érkezése előtt kezdj el masztizni.

2023. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
37%
Az egész teljesen abszurd és szürreális.
2023. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!