Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem számít a méret, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem számít a méret, akkor Pete Davidson miért tudott összejönni a legszebb nőkkel?

Figyelt kérdés

Már szinte köztudott, hogy Pete Davidsonnak hatalmas pénisze van. Ráadásul kinézetre sem lehetne azt mondani, hogy egy igazi jóképű férfi. A pénz sem hiszem, hogy szerepet játszhatott, mert azoknak a nőknek is volt már pénzük akikkel összejött.


Olyanokra gondolok, mint Emily Ratajkowski, Ariana Grande, Kate Beckinsale vagy Kim Kardashian.


Mi másért jöttek volna össze és maradtak volna együtt egy ilyen pasival, hacsak nem a nagy pénisze miatt, ami pletykaként terjedt el és ezért mindenki ki akarta próbálni?



#pénisz #farok #Pete Davidson
2023. júl. 22. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, a nagy mérete miatt
Igenis a jóképűsége miatt
Pénz és hírnév miatt
A tetkói miatt
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A csávó egy híres milliárdos, a mai ízlésnek megfelelően metroszexuális, erre te a farkával jössz.
2023. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Vajna Timi mond neked valamit?
2023. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Azt se tudom, ki ez, és szerintem nagyon nem vagyok egyedül ezzel.

Ennyit a közismertségről.

2023. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ki mondta, hogy nem számít a méret??? Számít a méret!

35N

2023. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő ez a bájgúnár:

[link]

2023. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magas, "Vicces" humorista inkább, leszarja, ki mit mondd róla, 191 magas, füves. Van is sok ilyen meme hogy ez kell a lányoknak.

Meg persze 1nek megvolt, és akkor a lányok közt is terjed hogy huhh ennek nagy farka van.

2023. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most, nekem ezzel az a bajom, hogy a pali konkrétan ronda. Férfi szemmel. Nekem ne mondja már senki, hogy azok a nők, akik megvoltak neki, ne találtak volna nála ezerszer jobbat szintén nagy dákóval😄
2023. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 vagyok: habár nem is maradtak meg mellette sokáig...
2023. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!