Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy női iszapbí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy női iszapbírkózást rendeznénk a vendéglátásban dolgozó csajok közt és az egészségügyben dolgozó csajok közt, melyik tábor nyerne összeségében, és miért?

Figyelt kérdés
Most pl csak a 18tól 28ig korosztályba nézzük.
2023. júl. 23. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vendéglátós vagyok, és valóban erősebbek vagyunk az átlag csajoknál, de a korsótól feszülő bicepsz azért nem minden.

Egyszer kihívott egy "fizet ha győzök, szopok ha vesztek" fogadásra egy totál vézna, nerd fiú, én meg már hallottam a pénz csörgést, mégis térdelés lett a vége -_-

Azt, hogy az egészségyüsek mit tudnak, nem tudom...

2023. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
1es biztos derogál, de puncival farok ellen nem volt esélyed, akkor sem, ha a fiú gyenge egy fiúhoz mérten, te meg erősebb egy átlag csajnál. Megtanultad. :)
2023. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a vendéglátósok győznének, mert náluk sokkal több az igazán éles helyzet.

Én inkább - a fehér ruha imádatom végett - egy karatés mérkőzést gondolnék ki nekik jobban.

2023. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar! És igen megtanultam, hogy ez a természet rendje! 🤷‍♀️ A puncihoz nagyon gyenge izomzat, és minimális testi erő jár, de jobb volt ezt egy elveszített fogadás után egy kicsit kényelmetlen szopással megtanulni, és én felvállalom, hogy előtte beképzelt voltam, és azt is, hogy már tudom hol a helyem fizikailag!

!Nem önérzeti kérdés, csak női biológia.:)

2023. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
4es, én consensual non consent (beleegyezéses erőszak JÁTÉK) alapon tanultam meg, hogy BÁRMELYIK fiúnál sokkal gyengébb egy csaj, pár perc alatt dugva van a puncim, hiába birkózom! XD
2023. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyike 😅 A punci fizikailag védtelen! 🤷‍♀️ A társadalmi normalitás védi a kéretlen dugástól jó esetben! 😏
2023. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

1. hozzászóló:

Leszopni egy vadidegent, ejnye! :)

2023. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jujj mekkora r*banc lehetek! 😵🤡
2023. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Fogadnál velem? :D

35/F

2023. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megtanultam, hogy esélyem sincs, és szopni fogok, így nincs értelme fogadni! XD

Attól pedig, hogy egyszer betartottam egy fogadást, amiről azt hittem beképzelten, es naivan, hogy megnyerem, attól meg nem leszek k*rva, aki mindenkit leszopdos :)

2023. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!