Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság már mindenkinek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már mindenkinek csak "barátnője" van, házasodni már nem szokás? Csak mert olvasgatom izz mindenhol barátnőm így, barátnőm úgy?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én meg pont azt látom, hogy sokan kapkodnak a házassággal. Nekem a környezetemben sokan 1-2 év kapcsolat után házasok, aztán el is válnak, van, ahol gyerek is van. És még nem vagyok 25 éves.
2023. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Épp most házasodnak sokan. Itt lúzerek vannak.
2023. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De itt a gyakorin csupa "barátnős" kérdés van. Lehet, hogy a való élet más. Mint ahogy annyi perverz sem lehet, amennyi olyan kérdést itt feltesznek az ide visszajáró lelkek.
2023. júl. 23. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én itt is sok házas van állítólag (pl én is).
2023. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sokan írják a semlegesebb "párom" szót is akár. Ott lehet bármi a háttérben.
2023. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-5-6 milla egy lagzi, kössz kihagyjuk a házasodást, ráadásul semmi értelme, ugyanúgy éltek tovább, mint előtte is
2023. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Az én lagzim 400.000 huf volt, igaz, 9 éve már.
2023. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mindenkinek természetesen. Sokaknak az sincs.
2023. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!