Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Lányok mennyire vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok mennyire vonzó egy testre szabott öltönyt viselő, igényes, sportos pasi a számotokra?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A vonzalom a kiállásától, arcától, tekintetétől függ, nem a ruhájától. Az öltöny, igényesség egy teljesen alap dolog.
2023. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Alkalmanként jó. De napi szinten az nekem már a "too much" kategória.
2023. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Tetszik, ha tudja is viselni a férfi.
2023. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem a ruha számít, bár tény hogy elegáns. De a belső fontosabb
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nagyon. Mintha azt kérdeznéd, mennyire vonzó egy vonzó pasi.
2023. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem miért lettem le pontozva. Hiszen hány olyan pasi van akin ugyan jól mutat az öltöny, de viselni nem tudja mert ha megszólal látszik rajta az hogy milyen mélyről jött… hogy szépen fogalmazzak.
2023. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számít az arc, stb is, de ha azok klappolnak, akkor nagyon - de csak ha tudja viselni és önazonos marad benne. Ebben egyetértek a #6-os válaszolóval, inkább ne viseljen öltönyt valaki, ha nem elég magabiztos, nem érzi bene magát komfortosan, mert akkor nagyon elfuserált lesz az összkép, a kisugárzás a lényeg.
2023. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!