Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem nyelném le a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem nyelném le a spermát hogy várhat el ilyet egy ffi? Gondolom ö se nyelte sosem a sajátját. Azért az egy nagy adag gci, nem olyan mint egy szopás ha előváladek jön. Más is vár el ilyet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 14:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

26 neked es a sok degradalt gondolkodasuaknak:

akkor egyétek a g.cit jó étvágyat.


En a szivemre hallgatok, nekem azt diktalja hogy ne és kész.

A tobbi következtetésednél nincs semmi összefüggés.

Igenis jó vagyok a sexben , anélkül hogy g.cit nyelek mint egy h.lye

2023. júl. 26. 01:53
 32/62 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk fordítva ha a pasi azt mondaná nem nyal mert hát a puncinedvek....?
2023. júl. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
92%
Én lenyelem, nincs benne semmi rossz, sőt imádok szopni (N)
2023. júl. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

32

Már írtam hogy az előváladék az más. Az simán jöhet. Az kb.olyan mint a puncinedv. Hisz ti sem isszátok meg a nedvet miután elélvezett a nő.

Aki igen az jelentkezzen.

A p.nedv az =előváladékkal

2023. júl. 26. 08:23
 35/62 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk sokszor van hogy úgy nyal hogy az arca fölött térdelek, úgyhogy amikor elélvezek az mind a szájába megy. Sose volt erre panasz. Nekem se arra, hogy le kell nyelnem a spermát mint már írtam. Bár én nem undorító g.ciként hivatkozok rá 😅

Semmi baj azzal ha nem nyeled le csak ahhoz keress egy olyan pasit aki ezt nem szeretné. És most direkt nem azt írtam hogy elvárja mert olyat szerintem se kéne a szexben. De az simán lehet hogy neki úgy teljes az élvezet ha szájba fejezheti be és mondjuk az undorból kiköpködés elég visszás érzést kelthet.

Azokra meg akik csinálják ne hivatkozz légyszi h.lye g.cinyelőként mert te nem értessz vele egyet hogy csinálják.

2023. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
70%

szájba fejezheti be és mondjuk az undorból kiköpködés elég visszás érzést kelthet.



Ja neki undort kelt, ha a nő kimegy a mosdóba és beleköpi. De lenyelni ne keltsen undort a másik félnek. Értem.

2023. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
84%

Nem azt írtam hogy feltétlenül kelt hanem kelthet. Mert valakit nem zavar ha kiköpi a nő valakit meg igen. Plusz nem írtam hogy a férfinek ez undorító lenne🤣 ezt csak te írtad.

De mindegy is nem akarok itt szócsatázni megyek is a kérdés alól inkább.

Nekem a kérdező hölggyel volt az a problémám hogy mindenkit ledegradál és sértő módon írogat aki nem úgy csinálja mint ő. A partnerének szerintem nem az lesz a legnagyobb problémája hogy nem nyeli le a spermát 😅

2023. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
73%

Zavarja, ha kiköpi.

Amennyiben? Nem tart otthon zsepit vagy nincs mosdókagylójuk?


Drága uraim, amúgy ez a lenyeli-nem nyeli nyilván nem az élvezetről szól, az a spriccelés után már nem áll fenn. A leuralásról, egyeseknek a megalázásról. Akkor meg miről beszélünk? Mert az élvezetről biztos nem.

2023. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
42%

Továbbra is úgy gondolom, hogy a kérdező egy elcseszett, megkeseredett nő, ezt az érzésemet a vállalhatatlan, primitív stílusa is csak erősíti.

Ne nyeld le, ha nem akarod. Senkit sem érdekel. De ne oszd az észt olyanoknak, akik másként gondolják.

2023. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire finnyás vagy ne csodálkozz ha sok sikertelen kapcsolatod lesz. Semmi fertőző nincs benne, amitől undorodni kéne.
2023. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!