Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem nyelném le a spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem nyelném le a spermát hogy várhat el ilyet egy ffi? Gondolom ö se nyelte sosem a sajátját. Azért az egy nagy adag gci, nem olyan mint egy szopás ha előváladek jön. Más is vár el ilyet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 14:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
100%
Az már elég rossz, ha ez elvárás, annak ellenére, hogy tudja, hogy te nem szereted. Nekem ez önzőségnek tűnik. A szex akkor jó, ha nincs benne semmi kényszer, az ember fia/lánya minden úgy csinál, hogy az neki is jó legyen. Ha valami ki van kényszerítve, akkor azt nem is fogod élvezni és ez meg fog látszódni a hozzáállásodon is.
2023. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 sipekilaci ***** válasza:
83%
Szerencsére az én párom szereti és le is nyeli. Már az előző két kapcsolatomban sem volt semmi gond ezzel. Örülök, hogy így van, mert kényszeríteni nem szeretnék senkit sem rá.
2023. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
73%
Hát én úgy gondolom, hogy a női előváladék is elég gusztustalan, ha úgy nézzük. De mégis kinyalom, akkor ő is fogadja el a spermát.
2023. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! Rengeteg nő szereti lenyelni a spermát. Magától. Az utolsó cseppig. Szerencsé(m)re. F 45
2023. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Nagy dolog. Sokan a vizeletet is lenyelik meg a kakit.

De kit érdekel?

Hat nyeljenek akkor mindent engem az nem befolyásol semmit

2023. aug. 7. 14:30
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

Téged érdekel. Te tetted fel a kérdést :P

Csak nem tetszik, hogy egyedül vagy, más nem hőbörög a téma miatt veled együtt. :)

Jobb, ha tudod, hogy másnak semmi baja, hogy más kedvére tegyen. Majd téged elhagynak és keresnek mást. Ilyen egyszerű.

2023. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

És ha a psi lenyelné 1x 2x hogy rávegyen?

Amugy mi bajod vele?

2023. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
100%
Én leszoktam,de nem mindig kedv függő.Ha le is nyelem nagyon tetszik neki de ha nem és kiköpöm vagy máshova megy el,őt azt se zavarja
2023. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
39%

" az egy nagy adag gci, nem olyan mint egy szopás ha előváladek jön"

Egy teás kanálnyi adagról beszélünk, elővaladék meg mondjuk egy kávéskanálnyi.


Ha több van az hiperspermia.


De ,a lényeg a hogy a cuccomnak a csajban a heje,hogy ez száj,vagina vagy végbél mindegy.

2023. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Én mindig lenyelem. Számomra természetes ez ha a számba élvez. Fura és kiábrándító lenne számomra köpködni. Én az ízét is szeretem, felizgat amikor lenyelem
tegnapelőtt 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!