Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélvezés után is áll a farkatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélvezés után is áll a farkatok?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor, ha nagyon bejön a lány, akivel vagytok?

2023. júl. 26. 15:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Néhány percig ha nem segít rá szájjal
2023. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#19 hát ez tény, hogy értem a dolgom :D Nagyon megvan a kémia köztünk a sráccal, volt olyan, hogy 20 percen belül 3x elélvezett, én ilyet még egy pasinál sem tapasztaltam, de nagyon tetszett.
2023. aug. 14. 15:28
 23/26 anonim ***** válasza:
Gyorstüzelőnek hívják őket kérdező, bármennyire is le leszek pontozva. Gondolom még elég fiatal vagy. Egy bizonyos életkor fölött ez nem elégedettséggel fog eltölteni, hanem frusztrációval, hogy egy normális idejű szexet nem tud kivitelezni.
2023. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23 de, tud. Amúgy 26 vagyok és sok pasival voltam már, nem kell kioktatni a témában. Az a jellemző, hogy elélveznek és lelankad. Nála meg tök jó, hogy egyből mehet második menet. Fura, hogy ez ritka jelenség.
2023. aug. 14. 17:44
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem kérdező - az a fura HA NEM LANKAD LE.

Olyankor ugyanis, ha folytatja az akciót, olyan az alakja, hogy kihúzza belőled a spermát. A sajátját.

Ez meg nem előnyös az evolúcióban.

Ez csak olyankor előnyös, amikor már a harmadik srác kap 20 percen belül a farka végére téged - és MÉG MINDIG van esélye, hogy tőle leszel terhes.

Hasonló egyébként van az állatvilágban is, de ott inkább gumidugókat használnak. Meg csontot, a feltöréséhez.

2023. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb pasinak tud állva is maradni, vagy lelankadni.

Párom pl. normál esetben fél percen belül lelankad.


Ugyanakkor él-hal az orálszexért és az esetek kb. harmadában a számban fejezi be, ami jellemzően akkor van, mikor duplázni akarunk. Ilyankor lassan és finoman letísztítgatom neki az első élvezése után és ebben az 5-10 perces átmenetiu időszakban is merev marad neki. Persze érzékeny és szól ha valamit túlzásba viszek, de áll, mint a cövek.


Próbáltuk ilyenkor egyből a dugást is, de hiába bírta korlátlanul és mereven, valahogy nem volt meg a szenvesély egyikőnk részéről sem. Kell az újabb előjáték, neki legalábbis biztos.


L28

2023. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!