Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya miért problémázik ezen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya miért problémázik ezen? Nem inkább örülni kellene, hogy az öcsémnek van esze?

Figyelt kérdés

Kiürítette a mosatlan zsebeit és talált egy óvszert. Leszidta, hogy ennyi esze van és hányinger hogy csak kihasználja a nőket, és melegen ajánlja, hogy soha többet ne találjon "ilyet" nála, mert különben leüti a fejét.



Nem értem miért reagálta túl. Inkább örülne, hogy legalább védekezik...


Velem nem viselkedett így, pedig voltak pasi ügyeim és tudott is róluk. Engem támogatott. Az öcsémmel miért ilyen gáz? Vagy valami más állhat a háttérben?



2023. júl. 27. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Úgy látszik nálatok ugrott az ész egy generációt és ti vagyok normálisak a tesóddal.
2023. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
1-2 hónap múlva gratulálnék neki, hogy nagymama lett.
2023. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hány éves az öcséd. Lehet az a gondja, hogy túl fiatal még ilyenekhez.
2023. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Még nincsen ebben a korban a fiam, hogy ilyen legyen nála, de szerintem ez teljesen normális, én örülnék neki. Inkább óvszert találjak nála, minthogy csengessen egy ismeretlen hogy unokám van. Szerintem anyukátok nem gondolkozik normálisan erről. Mondjuk tény nem mindegy hány éves az öcséd. Azért 12-13 évesen nem dícsérném meg lehet én sem, bár nem is tekinteném tragédiának. De hogy ha idősebb, teljesen jó hogy védekezik.
2023. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Ha igaz is ez a fékig ismertetett történet, akkor simán az is lehet, hogy az anyuka a kisebb fiára úgy tekint, mint aki még kicsi.


És ki tudja... lehet az kimaradt a történetből, hogy az öccs, az kb. 9-10 éves.

2023. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz 17 éves. Én 15 évesen kezdtem és tudott róla, mégsem problémázott...
2023. júl. 27. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ezek szerint kettős mérce van nála, erre utalnak amúgy a szavai is. Gondolom neked nem mondta, hogy csak kihasználod "szegény" fiúkat, és ne ribiskedj, mert kapol :) Fura ez a hozzáállása.
2023. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Elnézést, de apád hol van? Ez nem anyád dolga, hogy egy férfinak megtanítsa, hogyan legyen férfias férfi. Ez olyan volt, mintha apád azt magyarázná neked, hogy mindenkivel dugni kell, akivel lehet.
2023. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem anyádnak valami femináci kattanása van amit inkább saját magában kellene megoldjon, nem pedig a fián kitölteni.
2023. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Pedig örülni kéne ennyi idősen ha védekezik meg sikeres a lányoknál
2023. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!