Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fáradt a párod és ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fáradt a párod és ezt közli veled szex előtt, mennyire tolerálod mennyire vagy megértő?

Figyelt kérdés

Te már égsz a vágytól és szexelnél a párod, elutasítja ezt azzal hogy fáradt a szexre. Mérges leszel, vagy megértő?

(Nem az első, sokadik esett már ez.)



2023. júl. 27. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Mérges leszek
Megértem őt
Kifogásnak tartom
Maszturbálok inkább
Azon gondolkodom hogy szeretőt keresek
Akkor alszom inkább
37 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen megértő vagyok ilyen helyzetben, közölném vele, hogy vegye fel szépen a bilincset, mert kényszer mélytorkozás jön, de semmi gond, gyors leszek :D
2023. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Még nem volt ilyen. Ha fáradt, akkor fel szoktam ajánlani, hogy megmasszírozom. Ezt nem szokta senki visszautasítani és általában a vége, hogy mégis szexelünk vagy minimum végigpuszilgatom a testét és szájjal kielégítem, amit én is nagyon élvezek.


29/F

2023. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha tudom, hogy valóban fáradt (tudom, hogy mitől) vagy valóban látszik rajta, akkor megértő vagyok. Ellenkező esetben teszek egy valami poénos, de ütős megjegyzést és elfordulok aludni, mielőtt rájön, hogy veszekedni azért van ereje.
2023. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy először mérges leszek (vagy inkább: csalódott), de alapvetően nincs más opció, mint a megértés. Akkor is, ha a fáradtság csak kifogás a részéről. Ez esetben is van valami oka, hogy nem akar szexelni, én meg nem akarok úgy szexelni, hogy ő nem akar. Marad a maszti (meg egy nyugodtabb pillanatban a beszélgetés, hogy mi a gond és mit kéne másképp). Aztán megyek aludni.

Szóval ott tartunk, hogy a szeretőn kívül bármelyikre kattinthatnék.

2023. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én mondanám neki, hogy semmi baj pihenje csak ki magát, de 1 hétig főzhet saját magára.
2023. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A legkevésbé sem.
2023. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondom hogy oke, semmi baj, holnap megyek es beadom a valopert.
2023. júl. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk három eset szokott lenni: 1. Eleve látom rajta, hogy kimerült, olyankor nem is közeledem, hagyom pihenni. 2. Közli, hogy fáradt, ma inkább ne legyen semmi, ilyenkor kicsit csalódott vagyok, de tudom, hogy majd bepótoljuk 3. Közli, hogy fáradt, de azért van kedve, viszont ilyenkor nekem kell többet dolgoznom, ez is belefér néha, de a kölcsönösséget jobban szeretem. Ilyenkor nem is mindig élvez el. Szóval a 3. eset miatt az első kettőnél sem erőltetem, mert tudom, hogy úgysem lenne az igazi. Szerencsére ez nálunk ritka, szóval egy-egy kihagyott alkalom még bőven belefér.
2023. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én vagyok fáradt, párom kiszolgálja magát. Engem nem zavar, 1 perc az egész, s legalább ő is alszik utána, mint a bunda.
2023. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

#9 Nagyon helyes, követendő példa hölgyeim!

Szerintem ezt is egyből bele kellene venni a házassági anyakönyvezető beszédébe:

"...és kitartol a férjed mellett, jóban rosszban? - Igen.

És ígéred, hogy akkor is megdughat majd, ha fáradt leszel? - Iiiigen. :)"


Akkor ezennel férj és feleség vagytok!

Csókoljátok meg egymást! :D

2023. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!