Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párod mennyire megértő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod mennyire megértő veled a menstruáció terén?

Figyelt kérdés

Nem erőlteti a szexet, tudomásul veszi, hogy nem érzed jól magad stb, ilyenekre gondolok, hogy a párod vagy akivel kavarsz mennyire toleráns. Illetve mennyire erőlteti a fogamzásgátlót?

Kort is írjatok.



2019. okt. 1. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem lesz a parom az, akinel ilyen viselkedesi formak felmerülhetnenek.
2019. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Nekem volt olyan párom, akivel menstruáció alatt szexeltünk, sokkal élvezetesebb volt, akár mennyire is gondolja bárki gusztustalannak.

Az meg, hogy görcsöl valaki és lusta keresni valami normális görcsoldót, az vessen magára.

Fogamzásgátlót nem erőltetnék rá senkire, ott van az óvszer. Bár akkor az asszony fogadja el, hogy lehet nem fogok mindig állni, amúgy is gondjaim vannak.


31/F.

2019. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
SOHA nem erőlteti a férjem a zsexet. Soha. De nem is kell. Ami jó, abból akarsz még menstruáció ide vagy oda. Egyáltalán nem örült neki a férjem, amikor fogamzásgátlót szedtem. Aggódott, hogy bajom lesz tőle, de nem szólt bele. Úgy van vele, hogy az én testem, az enyém a döntés. Egyébként sosem viselt meg különösebben a menstruáció. Pár órát görcsölgetek, kb.fél óra, amikor olyan, mintha szülnék. Aztán elmúlik.
2019. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért egyikünk sem annyira szexközpontú, hogy havi 4 napot ne bírjunk ki.

Szerencsére nem egy kanos 15 éves, úgyhogy megérti, ha fáj a hasam és rosszul vagyok. Ilyenkor inkább betakargat és elmegy nekem csokiért. :D


Mivel nem szeretek (semmilyen) gyógyszert szedni, így ha erőltetné sem szedném be. Másféleképpen védekezünk.


31N

2019. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Általában enyhe görcsökkel múlik el a menstruáció és nincs semmi bajom. Edzeni is megyek meg élem az életem. Olyankor nem szexelünk (3-4 napig tart) viszont én sokkal bújósabb vagyok. Viszont most legutóbb annyira görcsölt a hasam hogy hánytam is tőle és alig találtam pozíciót ahol ne fájt volna (görcsoldó ellenére is). Akkor is úgy viselkedett mint mikor bármilyen értelemben rosszul vagyok vagy beteg vagyok. Pl hozott melegvizes palackot a hátamra, meg takarót és simogatta a hátam hátha elalszom.


A fogamzásgátlónak nincs köze a menstruációhoz. Mindketten elutasítjuk, én azért mert egyszer egy betegség miatt kellett szednem és nem kívántam tőle a szexet illetve a depressziós hajlamaimat erősítette. A párom meg szimplán mert látta rajtam hogy nem érzem jól magam tőle. Egyébként meg nagyon ritkán, kb 2-3 hónapban egyszer megszakítással védekezünk ha épp menstruáció után vagyok egy nappal. Azon kívül heti 1-2 alkalmat kibírunk óvszerrel

2019. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi menzo idején is szoktunk szexelni. Amúgy párom mindig megkérdezi van-e kedvem. Sokszor én kezdeményezek.
2019. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Abszolút.


Legutóbb náluk voltam (csak mi ketten voltunk a házban)


Kaptam is tőle egy nagyon finom, tápláló, mégis könnyű reggelit :)


Akartam menni segíteni a mosogatásban, de úgy begörcsölt a hasam, hogy szó szerint derékszögbe hajoltam... Amint jött, el is múlt. Továbbra is fennállt bennem a szándék, de ő ellenkezést nem tűrve kiterelt a kanapéra - feküdjek le, pihenjek, csinál nekem görcsoldó teát.


Szexet nem erőlteti sosem - "mensi" (megvonásos vérzés) közben is így van. Ha igénylem, akkor örömmel áll elébe, de ha nem érzem jól magam (vagy épp nincs kedvem, de olyan nem szokott lenni) akkor egy szava sincs, olyankor csak összebújunk és csak fekszünk.


A fogamzásgátlót én akartam mindenképpen szedni - bár az óvszernél mindig vigyáztunk, nagyon "szeretek" aggódni: kilyukad, lecsúszik, kifolyik (tudom hogy nem tud, de na, hátha :D) vagy bármi.


Ő örült neki, de ha úgy döntök hogy nem akarom tovább szedni, akkor visszatérünk a gumira. Azt mondta, az én testem, én döntésem, ő egyetért vele.


20 vagyok, ő 19.

2019. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Menstruáció vagy sem, aki "követeli", erőlteti a szexet amikor a párjának nincs hozzá hangulata - ott nem érdemes egy párt alkotniuk.

Menstruáció idején is teherbe lehet esni védekezés nélkül!

2019. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtt meg alatt sokkal jobban kívánom a szexet, napi többször olyankor. Amikor volt párom az volt a baj, hogy én kívántam ő pedig már szó szerint menekült előlem az olyan napokon. Pedig erőltetni nem akartam de hát a hormonok azok hormonok. :D
2019. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem erőlteti a férjem a szexet ilyenkor. Előfordul hogy mégis csináljuk, ha van kedvem hozzá. Figyelembe veszi hogy nem érzem jól magam ilyenkor, de azért nem annyira vészes hogy gyógyszerre legyen szükségem. Megmasszíroz és becézget, cuki nagyon. A fogamzásgátlót sem erőlteti, magamtól döntöttem úgy hogy szedem. Most gyógyszerváltás előtt állok, azt mondta az én döntésem hogy tovább akarom e szedni. El tudja fogadni azt is ha nem, és akkor majd visszatérünk az óvszerre.
2019. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!