Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztésénél ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztésénél ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma probálkoztunk és minden fel volt készítve, a lány teljesen nedves volt, minden oké volt. Azonban mikor betettem a negyedét akkor nagyon fájt a lánynak mert azt mondta olyan érzés hogy feszítí szét neki. Ez miatt csak ott tartottuk majd utana parszor még addig visszaraktam majd utána nem folytattuk. Ez normális? Egy idő után kitágul? Vagy mit kéne tenni, hogy jó legyen? 18f es 18l

2023. júl. 28. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván vágom, hogy ez normális, hogy szűk meg minden de ez így egyszer ki fog tágulni? És hogy azt hogyan lenne célszerű, hogy ne legyen fájdalmas és hatásos legyen?
2023. júl. 28. 13:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. A lány még szűk. Idővel jobb lesz. Nekem az elején a párom 2 ujja se fért be, csak sokszoei próbálkozásra.

Mindig addig csináljátok, amig nem fájdalmas és pár alkalommal kitágul annyira hogy simán belecsusszansz

2023. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen vastag neked?
2023. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3mas Hát az L-es ovszer az fasza
2023. júl. 28. 14:02
 5/11 A kérdező kommentje:
2es es akkor mi legyen? Csak tegyuk be ameddig elkezd fajni tartsuk ott aztan idovel jobb lesz?
2023. júl. 28. 14:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben eloszor pettinggel probalkoznek, ujjat betenni, aztan kettot.

Ha a ketto sima, akkor lehet probalkozni. Lenyeg h lassan. Valszeg tobb alkalom fog kelleni.

De ezen egyszer kell vegigmenni, utana mindig jo lesz

2023. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azon mar tul vagyunk. 2 az sima. Addig nincs is baj. Csak amiutan mar az ujjam nem er fel, utana fesziti.
2023. júl. 28. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire van a barátnőd ellazulva? Fejben.


Amikor én elvesztettem simán bement a partnerem pénisze és csak kicsit fájt, nem is véreztem. Nem volt akkora fajdalom, hogy azt mondjam álljon le, nem voltam macerás. De én nagyon vágytam a másikra és el voltam lazulva, testileg-lelkileg rá voltam hangolódva az egészre pedig szerelmes se voltam.


Nincs a te partnereddel semmi baj, hogy ilyen, de simán el tudom képzelni, hogy fejben nincs eléggé elengedve, ráfeszül. Ha nedves és két ujj simán bemegy, akkor a pénisszel se kéne, hogy gond legyen.

2023. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát feszült volt, mármint látszólag nem csak most kérdeztem aztan mondta, hogy nyilvan.
2023. júl. 29. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld meg egy nap többször is!Ha millimeterenkent,lassan tolod be neki, előbb utóbb kitagul annyira, hogy simán becsuszik neki teljesen!A szuzhartya az akadály!Azt kellene kitagitanod,vagy atszakitanod!
2023. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!