Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet nőként egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nőként egy férfinak prosztata orgazmust okozni? Valaki le tudná írni step-by-step, hogy hogyan kell (jól) csinálni?

Figyelt kérdés
Tök tapasztalatlan vagyok e téren, párom nyitottsága is ismeretlen, de azt szereti, ha a gát környékén matatok, olvastam sokat, hogy mennyire hatalmas orgazmus tud ez lenno férfiaknak. Hogy kell ennek nekikezdeni? Plusz diszkréten szeretném, szóval kérlek ne úgy induljunk, hogy helyezkedjen négykézláb, szeretném azt, ha nem lenne kényszerített, s ha feltűnik, hogy nem nyitott, folytathass csak simán szájjal vagy kézzel.. nagyon köszönöm annak aki normálisan ír!!!!! 35N

2023. júl. 28. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt: kézzel, nem mindenféle izgató eszközzel
2023. júl. 28. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
nehogy rákeress mert van 50 féle oktatóanyag xd
2023. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, rákerestem, játékszerrel vannak bizony jó sok is. Egy videó magyaráz normálisan, de engem azért érdekelne tapasztalt ember véleménye, nagyon sokat segítene privátban is.
2023. júl. 28. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Respekt, na ez a valódi különbség a normális nők és az egomán önző buta kislányok között! Előbbi a férfi élvezetét is számításba veszi, kellően diszkrét és érett érzelmileg is, ráadásul olvasgat is a témában, fejleszti magát. Utóbbiak meg itt gyakorin is sokszor láthatóak, hogy fujjognak, okoskodnak, lepontoznak és gyűlölködnek, dehogy csinálok én olyat, ha ezt kérné azonnal szakítanék, biztos meleg stb.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, én külföldi nyelvű oktató írásokat és videókat javasolnék a témában. Aztán remélem lesz itt aki tud majd praktikusabb gyakorlati tanácsokkal is ellátni.

2023. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. júl. 28. 16:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a privát üzeneteket, külön köszönet, hogy csak értelmes és segítő leveleket kaptam!
2023. aug. 1. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
2. en soha nem lattam olyan oktato anyagot ami hasznos lett volna:D
2023. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!