Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hama step by step iskolatáska?...

Hama step by step iskolatáska? Megéri megvenni? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Kislányom most megy első osztályba és a hama táskát néztem , nézte ki

Az ára 36990.

Megéri megvenni?

Van benne töltött tolltartót, henger tolltartót, tesizsák,pénztárca


2018. ápr. 12. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

felesleges. Alig fog benne valamit is cipelni, a

hétvégére hazahordott 2 könyvhöz pedig elég egy negyedennyibe kerülő táska.

2018. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk minden könyvet hoznak visznek naponta semmi sem marad bent.

Várj még a táskával házltha akciós lesz

2018. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden nap cipelik oda-vissza. Lányomnál először egy Ars Una táskét vettem, zipzárosat, na azt elsőben kinőtte a sok tankönyv, eszméletlen mennyiséget kellett cipelni. Másodikban vettem egy olcsót, fűzfői, leszakadt félévkor. Akkor vettem egy hamát, az nagyon jól bírta.


Fiamnak egy Herlitz-et vettem, a mágnescsattos típust, ami magától bezáródik,az sem olcsó annyira, de az is tökéletesen bírta 3 évig akkor is csak azért cseréltük le mert nagyfiúsat vettünk. Szóval érdeklődd meg a ti sulitokban hazahordanak-e mindent vagy sem, addig ne vegyél táskát. Ha igen, érdemes jót venni, hama, herlitz, budmil. Az ára pedig nyilván pénztárca függő. Az olcsóbb budmilok is jól bírják, de a herlitzek meg főleg hamák nyilván szebbek meg könnyebben pakolhatóak.

2018. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt szoktam venni táskát.


Hamából szerintem a sok részes felesleges még elsősnek nem kell pénztárca meg henger tolltartó.Ha veszel is elég a 3 részes.

2018. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!