Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cisznemű heteroszexuális nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cisznemű heteroszexuális nők! Ti hogyan reagálnátok, ha arról a pasiról akivel randiztok, kiderülne, hogy valójában egy heteroszexuális transznemű férfi? Elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Gyengébbek kedvéért: a transznemű férfi nőként született de átoperáltatta magát és teljes értékű férfiként éli az életét.

2023. júl. 29. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Gyengébbek kedvéért soha nem élhet teljes értékű férfi életet egy átoperált nő. És fordítva sem. Meg sem merem kérdezni, hogy mit jelent a cisz nemű.
2023. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Otthagynám


Mert számomra nem biológiai férfi .

Megértem én h valaki rossz testbe születik stb

De nem tudnék olyannal lenni aki előtte még nő volt


Ugya az ilyenek még nemzőképtelenek is szóval attól h lesz farka számomra nem férfi az ilyen

2023. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én elfogadom, hogy férfiként él, felőlem azt csinál amit akar, engem nem érint. Lényeg, hogy a saját bőrében jól érezze magát. Vannak amúgy kifejezetten férfias transzok, azért a tesztoszteron teszi a dolgát. De ami az átoperálást illeti... Láttam pár ilyen oda varrt "péniszt" hát köze nem volt az igazihoz. Egyszerűen ezt nem tudják még annyira jól megcsinálni. És az elég lelombozó lenne, hogy egy kb használhatatlan szafaládé van a boxer alatt. Meg hogy mennyire lenne tényleg férfias, hiteles a viselkedése. Fogalmam sincs, hogy működne-e a dolog, de szerintem egy esélyt adnék, márcsak kíváncsiágból is.
2023. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

1: cisznemu: nőnek szuletett no. tehat normalis.

igen, mar kulon jelzo van a normalis nemuekre😂

2023. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Milyen ciszterna nemű? Milyen transz? Milyen trabant? Milyen fing?
2023. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
5-ös, beszívtál?
2023. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem, csak a kérdéstől kicsit bódult lettem.
2023. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnálom, de nekem ez nem férne bele.
2023. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez miért a hetero kategória?????
2023. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es, olvasd el a kérdést!
2023. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!