Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

25 éves nő vagyok, jelenleg egy kapcsolatban, ahol addig minden rendben volt, amíg egy szórakozó helyen meg nem ismertem Őt.

Azóta chatelünk, telefonálunk amikor én is szabad vagyok, és a párom sincs otthon. Kedvelem. Transznemű, nagyon kellemes érces férfi hangja van, férfias testalkata, kisugárzása, mindene. Egyedül a nemátalakító műtéten nem esett áz még, és kicsit zavarja a gondolataim és az érzéseim felé.

Nem tudom hogy helyénvalóak-e az érzéseim, de azt biztosan, hogy nem akarok titkolózni. Nehéz dönteni, kit gondoltok mit kéne tegyek?



2022. aug. 16. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy az.
2022. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi akérdés,
2022. aug. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Az érces hangú egy férfi aki nőnek képzeli magát, vagy nő aki férfinak?

Ez nem derült ki a kérdésből.

2022. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Az ilyen "képzeli magukat" embereknek ajánlom, hogy olvassanak néhány pszichiátriai vagy pszichológiai szaklapot, cikket, aztán jöjjenek vissza ezzel a "xy z-neműnek képzeli magát" hülyeséggel.


Amúgy viszont jogos a kérdés. Férfias transznemű nő (biológialag férfi), vagy transznemű férfi?

2022. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#6, transz férfiról van szó.
2022. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eredetileg nő volt, de most tesztoszteront szed, stb
2022. aug. 16. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most egy nővel élsz együtt, akkor mivel vonzódsz egy transznemű férfihez is, lehetsz biszexuális vagy pánszexuális is.

Ha jelenleg egy férfivel élsz, akkor jelenlegi tudásunk alapján továbbra is heteroszexuális lehetsz.


"nem akarok titkolózni ... mit kéne tegyek?"

Ha ezek az érzéseid komolyak, akkor gondolom meg akarod osztani mindezt a pároddal. Én valószínűleg igyekeznék jobban megismerni ezt a srácot és akkor jobban látnám, mennyire valódiak ezek az érzések. De te már lehet ezt érzed is a szíved mélyén.

2022. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Egy működő kapcsolatot szeretnél felrúgni egy olyan ember kedvéért akinek súlyos mentális problémái vannak, ráadásul épp ez a vonzó számodra benne.

Nem pont úgy hangzik mint egy kiváló döntés.

2022. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

"Súlyos mentális problémái", my ass.


A legtöbb transznemű nyugodtan, produktívan, aktívan leéli az életét, ha nem szólnak bele a tranzíciójába, nem dobják ki a szülei, és nem nehezítik meg az életét hülye intézkedésekkel, amik senkinek nem jók, csak nekik rosszak.

2022. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egy működő kapcsolatot szeretnél felrúgni"

Ha harmadik személyről gondolkodik, biztos, hogy olyan jó az a kapcsolat?

2022. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!