Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem cumizott még le?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem cumizott még le?

Figyelt kérdés

Már egy picivel több mint egy éve vagyunk együtt, de még nem orálozott, mert fél. Én már nyaltam többször is, és ő mégse. Volt már ilyen veletek?


Még mindketten szüzek vagyunk.

18f



2023. júl. 30. 21:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
20as pont attól amit írsz🤣
2023. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ràvezetni nem lehet? Először adjon rá puszikat majd nyalogassa meg stb. Nincs kedved mekistolni? Lehet ilyen beszolások felizgatnàk
2023. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a normalis és hasznos valaszt, ez még bejöhet.

2023. aug. 7. 16:10
 24/26 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit :)
2023. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Olyan kamu szaga van a sztorinak. Ettől még lehet, hogy nem az, de szerintem minden egészséges tizenévesben tombolnak a hormonok és nincs semmiféle félelem. Ma már 14-15 évesek b***nak, mint a nyulak. Nem 18 éves fiatal felnőttek…
2023. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szerinted nincsenek kivételek? Szerinted eltűntek a normális konzervatív emberek a földről?
2023. aug. 8. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!