Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ajanlottatok mar fel valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajanlottatok mar fel valakinek hogy ki elegititek kezzel vagy szajal ha meg tesz nektek egy nagyon fontos dolgot?

Figyelt kérdés
Irjatok le a nemeteket es hogy mennyi idösek voltatok akkor.
2023. aug. 2. 15:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen

S.o.s-be be kellett jutnom a kórházba egyik szerettemhez busz már nem volt és késő este volt

Így felkerestem az ismerősöm h tudom hogy késő van és ha kell le is szopom csak be kell jutnom a kórházba


20 éves voltam akkor

Be vitt de nem élt a lehetőséggel

Pedig komolyan gondoltam

29N

2023. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
1. Ha bármikor sürgősen menned kell, írj.😀😀 (jolvanna csak vicc 😀(?) )
2023. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

2es kösz szépen

😂😂

2023. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

En igen, egyik legjobb haveromnak,

Cserebe segitett puskazni egy dolgozatnal. Bar ez mar regen volt.

2023. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
#4 A legjobb haverod, aha. És amikor a forró, ragacsos hímnedvével megtelt a szád, mire gondoltál? Jajj, de jó haverok vagyunk, úgy leöblíteném ezt a szlottyot egy kis sörrel? Vagy mi a fasz?
2023. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
5, nem ment el a szamba
2023. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer az exem anyjaval buliztam es berugtunk mind ketten és mivel be voltam idva így konnyebben bszaltam mellé de amnyira brutalisan vezetett h kertem h inkabb en vezessek de nem engedte meg így hát kiszálltam és mondtam neki vagy én vezetek vagy senki, a semmi közepén álltam és becsukta az ajtót és elment 😂😂😂 felhívtam az egyik barátnőmet, h el e tudna jönni értem és barmit kérhet tőlem, mert szakítani fogok az akkori párommal, de nem élt a lehetőséggel, pedig olyan szívesen kinyaltam volna hálából :D
2023. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7, es aztan nem törtent meg? 😄
2023. aug. 3. 00:08
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt vele semmi, eljött értem, mondta jövök neki eggyel, mondtam, hogy akár most is letortleszten, mosolygott aztán elment...
2023. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen párszor..25N
2023. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!