Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, aki nem szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki nem szereti, ha nyalják?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, aki otthon nem nyalhat, ezért szeretőt keres magának, hogy nyalhasson?

2023. aug. 2. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Voltam ilyen helyzetben, de inkább szakítottam a csajjal, nem volt szívem megcsalni, igaz nehéz volt elengedni, mert trauma miatt nem akarta, hogy nyaljak, pedig napi többször kinyaltam volna :/ mondjuk amég együtt voltunk addig elég sok nőt érdekeltem és most, hogy szingli vagyok egyszerűen mintha senkit nem érdekelnék 😅
2023. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
10-es igazad van. Nem ezért lépnék félre, hanem mert kevés amit otthon kapok - és hiába próbáltam ezt a helyzetet megoldani házon belül. De ha már így alakult, akkor remélem olyan nőt találok, aki szereti, ha orslisan kényeztetem, mert valóban szép és izgató látvány. 8-as voltam. (41ffi)
2023. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van aki szégyenlős, kiszolgáltatottnak érzi magát, szóval nem tudja jól érezni magát, miközben valaki 5 centiről nézi, szagolja, nyalja a punciját. Bizonytalan magában, elégedetlen a testével, valásos prüdséget tanult gyerekkorától, és a szex meg a meztelenség az szégyenletes számára.
2023. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%
Jaj ez a kényeztetni szó annyira extra cringe 😂😂
2023. aug. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan van de én nagyon imádom.

40/N

2023. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
14. Why?
2023. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyen egyoldalú nyalás centrikus kapcsolatom. Több évig tartott. Csak azt adtuk egymásnak, amit a másik otthon nem kapott meg. Kb havonta találkoztunk, de akkor 4 órát töltöttünk el együtt. Szexjátékok, beszélgetés stb. sajnos már vége
2023. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem mikor a párom nyal, és szereti is csinálni. Így nálunk ezzel nincs probléma
2023. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Én eddig mindig szerettem volna, de az eddigi kapcsolataim alatt egyszerűen nem kaptam. :(


A mostani párommal pár alkalom után 5 perc orális kényeztetés után végre elélveztem, olyan megkönnyebbülés volt és jó érzés! 😍


Picit más színű is volt a nedvem.


Aki nem szereti, vajon miért nem? Vagy csak fel bevallani? Pedig tényleg a legjobb dolog a világon 🤗

2023. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony (F)
2023. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!