Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim ki akarja nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ki akarja nyalni belőlem egy másik férfi spermáját, ez nagyon perverz dolog?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori dolog ez, hogy egy férfi végignézne, ahogy a nő szexel egy másik férfival és végül a punciból kinyalna annak a pasinak a spermáját?

2023. aug. 2. 23:32
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
62%

Cuckold ferishnek hívják

Az erényövet kedvelő pasik körében egyre gyakoribb


N

2023. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
26%
Hányinger az ilyen lúzer.
2023. aug. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%
Csak rajtatok mulik annak veszitek-e.
2023. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Scream85 ***** válasza:
17%
Úgy látom elég sokan kedvelik, de nekem full gusztustalan lenne.....még a sajátomat sem nyalnám ki belőle, nem hogy másét...
2023. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

Én 5 évig így éltem a feleségemmel

Imádtam kinyalni belőle a barátom spermáját

2023. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%

Röviden: cuckold fétish


Hosszabban:

Ilyenkor mindig kifejtem hogy látens biszexuális egyúttal, bár szerintem még csak nem is látens, sőt, nem is lehetne nyilvánvalóbb , de mindig előkerül valami látens homoszexuális/biszexuális, aki körmeszakadtáig ragaszkodik az igazához, hogy az ilyen (és ő is) igenis, hogy csak "kíváncsi" heteró, én viszont homofób vagyok. (És ebben sem veszi észre az önellentmondást.) :D


Másrészt ennek bizonyos érintőleges átfedése van a BDSM iránnyal, hiszen ezáltal a szeretett nő a lehető legjobban megalázza, de ez jelent számára szexuális izgalmat, ilyenkor a nőre egyfajta dominájaként tekint.


Az igazi full heteroszexuális BDSM kedvelők (mint én) soha nem fogják ezt megérteni. Akkor inkább korbács, tűsarok, stb, bármi, de ezt aztán neeeem, ettől tuti elhánynám magamat. De mondom, ez csak én vagyok.


De hát ki mit szeret, én nem mondhatom meg a pasidnak, hogy mire izguljon. Annyira nem gyakori, de nem is szokatlan BDSM körökben. Ha ezt el tudod fogadni, és neked is tetszik, akkor a ti dolgotok. Ne mi mondjuk meg neked, innen a gyk felületről, hogy számodra mi a vállalható és mi a perverz.


Arra viszont számíts, hogy gáz műdomocskák hada fog ellepni privikkel, hogy szivesen jelentkezne "a másik pasinak". Szerintem inkább megbízható körökből, ismerősök leinformálható ismerősei közül válogassatok. Ne túl közeli kollégát, rokont stb, hanem kifejezetten és célirányosan olyant aki erre a "feladatra" megfelel. (Tehát diszkrét, ápolt, és persze nagy szexuális potenciával.) Emberileg sem feltétlenül akivel mély, romantikus dolgokról akarnál beszélgetni, vagy akibe bele tudnál szeretni. És lehetőleg hosszú távon, állandóra valakit.

2023. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

A modern szexuálpszichológia szerint, ami jól esik minden résztvevő félnek a szexuális aktusok közben, az számukra nem szexuális aberráció, de egy kívülálló számára még az lehet, ha az nem fér bele a saját szexuális preferenciái közé.

A felvetett kérdéssel kapcsolatban pedig, konkrétan sokan szeretik mások testváladékait, amik a szexuális együttlét során "keletkeznek".

Számomra visszataszító, de minden bizonnyal sokan vannak, akiknek egyáltalán nem az...

2023. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%
Voltam egy párnál. Arrol volt szó hogy dugjam meg az asszonyt. Hát en ennek eleget tettem , a ferj nezte vegig. Mondta hogy elvezzem tele nyugodtan. Epp hogy kihuztam a farkam a ferj már ott volr es nyalta kifele belole. Ha kell valaki aki megb@sz es tele elvezz szolj megteszem szivesrn
2023. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

8. Akkor gondolom azt sem engedi hogy a szájába élvezz?


Tényleg ennyire prűd sok nő? Csak kíváncsian kérdezem.

2023. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen pasim de ez elég ritka.25N
2023. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!