Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim ki akarja nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ki akarja nyalni belőlem egy másik férfi spermáját, ez nagyon perverz dolog?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori dolog ez, hogy egy férfi végignézne, ahogy a nő szexel egy másik férfival és végül a punciból kinyalna annak a pasinak a spermáját?

2023. aug. 2. 23:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár én is kinyalnálak akár a pasid után is.

De légyszi kicsit részletesebben meséld már el, ha már ennyi energiát beletettünk a válaszokba! Tehát hogy történt, otthon keféltetek a másikkal és a pasid végig nézte, vagy várt a másik szobában, vagy máshol dugtatok és akkor nyalt ki miután haza mentél? Neked hogy tetszett a dolog, izgi volt-e, örülsz-e hogy mással is dughatsz?

2023. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
61%
Pfujj de gusztustalan....
2023. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó..De válogatsz..Mj többest szoktunk rendezni..3-4 pasi s kinyalom a pinájából a végén a g.cit.Vagy van hogy nyalom s rámélveznek.Ez csak g.ci..
2023. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
2023. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
33: Irigyellek, ez az egyik nagy álmom!
2023. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Oldfire ***** válasza:
23%
Hagyd magukra és keress egy masik srácot amelyik nem meleg.
2023. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 34Esssem ***** válasza:
81%
Szerintem semmi buzás nincs benne , bármikor kinyalnák egy olyan pinát
2023. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
88%

A b@szótesók között volt/van néhány olyan srác, akik egy gruppen szex közben szeretik kinyalni a puncit amibe már többen is beleélveztünk.

Én nem tettem volna meg, bár ahogy elnéztem néhány srácot milyen élvezettel csinálták, nekem is megfordult néha a fejemben, hogy talán ki kellene nekem is próbálni.

2023. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
75%
Engem például nagyon izgatna ha ki nyalhatnám a spermát főleg ha látnám is ahogy beleveti valaki
jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
65%

Rendszeresen szoktam beszállni harmadiknak párokhoz, házaspárokhoz, és sok férj, barát élvezettel nyalja ki utánam a feleségét, barátnőjét, szexpartnerét.

Egyszer a csaj pasija addig kérlelt b@szás közben, hogy az ő szájába spricceljem a cuccot, hogy megtettem neki.

Alaposan leszopott utána már minden alkalommal, és mindig kapott egy extra adagot pluszban is.

jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!