Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan esete itt valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan esete itt valakinek, hogy a párja egy sokkal kevésbé vonzónak tűnő személlyel csalta meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy alapvetően jó nőnek vagy pasinak a barátja, vagy barátnője, férje vagy felesége, olyannal lépett félre, aki sokkal kevésbé tűnik vonzónak? Pl túlsúlyos nővel, öregebbel, vagy egyszerűen csak nem olyan szép? Ha igen, mi vezetett erre?

2023. aug. 5. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Férfi oldalról tudok ilyet mondani, de nem megcsalás, csak szerettem volna. Eléggé vonzó, sportos, vékony, latin, barna hajú barátnőm volt gimiben. Pár hónapja jártunk, amikor megismertem egy kicsit túlsúlyos, nagy mellű, hófehér bőrű, vörös hajú lányt. Nagyon kívántam és úgy éreztem, hogy neki is szimpatikus vagyok. Legszívesebben próbálkoztam volna nála, de nem akartam megcsalni a barátnőmet. Nagyon nehéz volt visszafognom magam. Egyesek nem értenék, hogy miért csalnám meg a modell külsejű barátnőmet ezzel a lánnyal. Hát pont azért, mert az ellentéte volt külsőre és a barátnőm testét addigra már kiélveztem és újra, másra vágytam.
2023. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen látok ilyent.


Fiúknál, akiket megkérdeztem, egyik sem tudott okot mondani, "csak úgy megtörtént".


Lányoknál általában mindig volt valami probléma a kapcsolattal és megnyugvást kerestek másnál, ilyenkor a külső annyira nem számított.

2023. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Férfiaknál ez úgy működik, mint amikor éppen ebédelsz, de meglátod, hogy egy másik asztalon valaki eszik valami más finomat és megkívánod. Attól, hogy finomat eszel, még nem jelenti azt, hogy megutálod az összes többi kaját.
2023. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

#3

A monogám kapcsolatra alkalmatlan férfiaknál*

2023. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Volt. Nagyanyám is volt. Ebben a világban már minden volt😂
2023. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
2. Itt a palacsinta lány esete is. Nem valami szépség, ellenben a Luna lánnyal aki gyönyörű..
2023. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem megcsalt, hanem elhagyott egy sokkal kevésbé vonzónak tűnő személy miatt. 40 éve a mínuszról kezdtük a házasságunkat. Másod-és harmadállást vállaltam, hétvégén kőműves mellé jártam. 18 év alatt lassan előteremtettem mindent, amikor a nejem bejelentette, hogy mást szeret. Qurvára nem értettem. A fickó külsőleg, egzisztenciálisan, de még észbeli képességeket illetően se volt hozzám képest a béka segge alatt. Mi a ménkűt tud adni, amit én nem? Aztán rájöttem; IDŐT! FIGYELMET! Én folyamatosan dolgoztam, sohasem voltam ott, amikor kellettem volna, ha meg mégis, akkor a fáradtságtól nem voltam használható semmire. A feleségem egyszerűen nem tudta magát nőnek érezni mellettem.

Szóval pasik, bäszhatjátok a pénzt, a szerencsés külsőt, a kidolgozott izmokat, a jó állást. Ha nem ismeritek a nő lelkivilágát, és a miénktől homlokegyenest eltérő gondolkodásmódját, elmehettek a sóhivatalba. Csaxólok...

2023. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megcsalásról nem tudok, de érdekes volt, hogy a párom tizenév párkapcsolat után otthagyott és nagyon rövid idő múlva egy teleszart búvárruha kinézetű pasas reszelte. (Én sportos fickó vagyok, nem egy Adonisz, de jobbképű és alkatú, mint az.)
2023. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ex csajom megcsalt a nála 27 évvel idősebb főnökével. Aztán el is hagyott érte. 2 évig volt viszonyuk de végül a pasi nem vált el miatta úgyhogy vége lett.
2023. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!