Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az age gap fétis csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az age gap fétis csak a fiatal lánykák, fiúcskák, öreg urak sportja vagy az idősebb nők között is van olyan aki 20-30 évvel fiatalabbakra bukik?

Figyelt kérdés

Tízen, húszon évesen ha próbálkoztam is az 50-60-as korosztálynál úgy hajtottak el, hogy a lábam se érte a földet és most 34 évesen is alig jobb a helyzet. Ehhez képest fiatal lányok közül az a pár akiről tudom, hogy ilyesmire gerjed kb. se perc alatt talál olyan idősebb pasit aki vevő erre.


Ez csak az én tapasztalatom, vagy tényleg az idősebb nők nem keresik azokat a pasikat akik koruk alapján nem illenek hozzájuk?



2023. aug. 5. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez még mindig nem kor függő. Egy nő 5 perc alatt talál olyan pasit amilyet csak akar. A férfi meg kib#szott szerencsés ha a héten sikerül valami.

Egyébként én 22 évesen jártam össze egy 40es nővel, közel 2 évig, és igen, ő szúrt ki magának.

2023. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 hol ismerted meg? Mert szerintem én kicsit erre is basztam rá fiatalon, hogy nem igazán forogtam olyan környezetben ahol túl sok nő lett volna, pláne nem idősebbek.
2023. aug. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!