Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőmnek nincs orgazmusa? Legutóbb 1,5 órán keresztül szeretkeztünk, nedves volt nagyon de az orgazmusig nem tudott eljutni. Csajok nálatok mi az ami bevált 100%-osan?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#10

Hát nem tudom ki él álomvilágban, attól, hogy huszonévesen nem tudták mi az orgazmus, az messze nem jelenti azt, hogy csikló izgatással nekik nem lehet orgazmusuk, sőt, ... csak sem te, sem ők maguknak nem tudták ezt előidézni, de ami késik nem múlik, akár maguknak is sikerülni fog, vagy majd, később, te utánad, lesz aki orgazmust csinál nekik.

2023. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11# Én nő vagyok és a barát barátnőimről beszéltem. 😀

Amúgy te nem fiú vagy-e vagy lány, de sok nőnek nincs élete folyamán orgazmusa, többnek mint hinnéd.

2023. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom*
2023. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én férfi vagyok.

" ... sok nőnek nincs élete folyamán orgazmusa, többnek mint hinnéd."

Ez igaz, de én nem erről beszélek, hanem arról, hogy az említett nők, akiknek életük során nincs orgazmusa, azoknak a 99%-nak lehetne, ha, megtalálnak a módszert, hogy csikló izgatással hogy jutnak orgazmushoz.

Volt nő, nem egy, akik, miután kézi csikló izgatással orgazmust okoztam nekik, mondták, hogy ezt maguknak sose tudnák, mert nekik ehhez gyenge a kezük, persze kell, hogy fejben is akarják, élvezzék a szexet, az orgazmus csinálás csak utána jön, de, igenis lehet nekik, csak megfelelő körülmények és módszer kell.

2023. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy kurás kozben simogassa magát,de ne az elején lehetőleg. Másrészt ne legyen cél, hogy orgazmushoz juttasd, pontosabban ne érezze, hogy csakis azért teszel mindent,hogy neki orgazmusa legyen. Lehet még különböző technikákat kipróbálni : kurod, nyalod, ,kurod, nyalod. Vagy nyalas közben két három ujjadat a huvelynyilasahoz tenni. Beszelhetsz is hozzá, káromkodás, annak eljatszasa, hogy szívesen latnad más férfival is kefelni stb stb. Persze ehhez tabuk nélküli, laza, könnyed kapcsolat szükséges köztetek.
2023. aug. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!