Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesség alatti alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatti alacsony libidó ellen lehet tenni valamit? Van, akinek bevált valami?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, terhesség előtt nem volt gond a libidómmal, sőt! Most viszont a nullára csökkent, nem kívánom a szexet, nagyon nehezen tudok benedvesedni és egyáltalán nincs olyan, hogy csak úgy megkívánom, nem érzem azt a bizsergést és izgalmat lent, amit terhesség előtt, még akkor sem, ha sikerül valahogy benedvesednem. Mivel nem érzem azt a vágyat és bizsergést, így az együttlét is olyan semleges, semmilyen érzés, ami nem a párom miatt van, hiszen ezelőtt csodás érzés volt vele a szex és minden alkalommal volt orgazmusom közben, most meg szinte soha, vagy ha mégis, az is nehezen és egyáltalán nem olyan intenzív, mint régen. Pedig rengetegen azt mondják, hogy ilyenkor még érzékenyebb ott lent az ember a vérbőség miatt, így az együttlét és az orgazmus is intenzívebb. Hát nálam nem így van. Zavar és nagyon szeretném, ha újra olyan lenne a libidóm, vagy legalább fele olyan, mint terhesség előtt. Szeretném újra igazán élvezni az együttlétet a párommal, szeretnék újra vágyni a szexre még a baba érkezése előtt, míg még csak ketten vagyunk. Lehet ennek érdekében tenni valamit?

2023. ápr. 11. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos szerintem nem lehet..

Ha nem kívánod nem hiszem,hogy tudsz ez ellen tenni valamit..

ha szerencséd van szülés után visszajön bár az se mindenkinek...

Én kb a 30.hétig nagyon kívántam és élveztem is most semmi...Néha eszembejut hogy jóvolna de nem :)

Reméljük változik szülés után.

2023. ápr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

A szülés és utána a hormonok helyreállása ( ami lehet a szoptatás után lesz csak)


Más nincs

2023. ápr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%
A szoptatás nálam tovább rontott ezen, utána állt csak vissza midnen a régibe. Síkosító vagy nyál megoldja a nedvesedős részét, a többit a hormonok befolyásolják. A második trimeszterben van, aki valóban kívánósabb, nekem nem rémlik, hogy én az lettem volna. Viszont az intimtorna/kegel-gyakorlatok tud ezen segíteni. Terhesség alatt nem próbáltam, de utána igen. Illetve utána az aviva torna is segített.
2023. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
2 terhességemből 2-nél ugyanez volt. A szülés volt egyedül, ami megoldotta (szerencsére nálam a szoptatás nem zavarta a dolgot). Miután a második babám megszületett, én már aznap este képes lettem volna elkapni a férjem (természetes úton szültem ráadásul), az előző hónapok szextelensége kb azonnal beütött. Alig bírtam ki a 6 hetet. De amíg terhes voltam, addig semmi sem hatott, sőt, egyre rosszabb lett ahogy nőtt a pocakom és a baba egyre inkább "jelen" volt odabent.
2023. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs minden veszve nyugi. Nekem a 12 hétben ment el. Amit tudok tanácsolni, hogy ne legyen bűntudatod miatta, ne erőltesd magadra, legyen a párod megértő. Nekem szülés után 1 héttel visszajött (41 hétig hordtam tehát 29 hétig nem volt semmi terhesen) plusz szülés utáni hat hétben. Miután vissza jött a falat kapartam annyira kívántam volna a párom. Sok türelmet és kitartást!
2023. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Mikor terhes voltam én se kivántam a szexet. Mikor megszületett a kisfiam. Magától vissza áltam a vágyak bennem. Nem mindenki kívánja a szexet terhesség alatt. A legjobb barátnőm viszont ő még az utolsó hétbe is szexelt a párjával. Amikor nem igen lenne szabad. Szóval. Mindenki más
2023. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva. Terhesség alatt kívántam, most meg semmi .. 😞
2023. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

7es tenni kell ellene :)

Próbálkozni ezzel azzal ;)

2023. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem terhesség óta nem állt helyre, lassan 2 éve. 🙄 Én is várom a tippeket.
2023. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmit sajnos. Nekem csak a szülés hozott változást, rá 2-3 hétre teljes erővel tért vissza, de amint terhes lettem, teljesen meghalt. Nem kívántam,az orgazmus egy kis semmiség volt, szinte nem is éreztem semmit. Nekem is minden barátnőm az ellenkezőjét mondta, hogy milyen jó lesz, mindig akarni fogom stb.
2023. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!