Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legjobb levelezésed az oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb levelezésed az oldalon? Főként szexuális jellegűre gondolok.

Figyelt kérdés
Főként szexualitás témában gondolom, de jöhet másféle is.

2023. aug. 10. 05:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Volt, nem is egy.

Az egyik legjobb egy közeli férfival volt. Nagyon vonzott, hogy itt van a közelben és hát nem sok hétköznapi téma került elő. Viszont egyszer egy olyan sztorit lenyomott arról hogyan dugna meg, hogy még a mai napig is beindulok rá. Akkor ezt pont munkában olvastam, és elég durva hatása volt :D Végül nem találkoztunk, nem is beszéltünk, már talán a felhasználónevét sem tudom. Ő nagy hatással volt rám.

Vannak itt amúgy ilyen férfiak csak nagy többségben régóta vannak itt és szerintem nem állnak le feleslegesen beszélgetni:)

2023. aug. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Se a chat, se a levél nem komoly, csak az action!
2023. aug. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szub-mazo hölggyel több hetes online nevelés.

Utána kettő személyes találkozás.

A távolság miatt nem volt folytatás.

2023. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
1-ritka, aki hatásos szöveget tud írni, szerencsés vagy :)
2023. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy kis tini sugar baby, aki tudott jókat írni, amitől néha felállt, illetve van egy majdnem kétszer olyan idős nő, aki viszont minden üzenetével kőkemény merevedést okoz :D
2023. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nórának nevezte magát,állitása szerint Németországban dolgozott mint forditó.

Marha izgató volt,emelett intelligens.

Aztán persze lehet egy magát nőnek érző meleg volt,itt se.mi sem biztos;)

2023. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Suetonius ***** válasza:
80%
Itt nem igazán volt ilyen, de gg-n annál inkább. Felállok, ha egyik-másik eszembe jut :P
2023. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy lánnyal nagyon egymásra kattantunk, már a levelezés is olyan volt, hogy egymás gondolatait vettük át. Aztán megkérdezte, hogy nincs e kedvem átmenni.
2023. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb?

Az, ami a leghasznosabb volt. Nem chatszexre vágyom, hanem jó tanácsra.



Volt egy excsajom, akivel egy pár év után összegabalyodtunk, de elég sok félreértés keretezte a dolgot. Itt az oldalon egy kérdés alá írtam a sztoriról, egy hölgy meg válaszolt privátban egy-két tanáccsal. Pár levélváltás után annyi segítséget kaptam, hogy simán kezeltem utána a helyzetet.

2023. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Még nem volt, de ki tudja mit hoz a jövő... #7-től kérdezném hogy a "gg" minek a rövidítése?
2023. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!