Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti már sok férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti már sok férfit küldtetek el melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés
akik gumi nélkül akartak szexelni veletek
máj. 21. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Elmondtam a szabályokat. Aki betartotta jó. Aki nem annak viszlát.
máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok csaj de már küldtek el melegebb éghajlatra (nem azért, mert gumi nélkül akartam) de mivel a csajok többségét többen betalálják, mint ahány pasi számára érdekes így eléggé alap, hogy koptatnak le pasikat, akár ilyen miatt is, bár azért akivel idáig jutnak az valószínűleg csak valamilyen szinten szimpi nekik.


ma 12:45

Csak a szabályokat kell betartani és máris szétrakod a lábad? :) Ha csak ennyi kéne akkor kb. szabad perced nem lenne, mert nem szállnának le rólad a pasik.

máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 olvasd el a kérdést és értelmezd is.

Nekem egyet sem kellett elküldenem, mindenkivel előre megbeszéltük a védekezési módot.

máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!