Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesség a szeretőtől? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség a szeretőtől? Volt nő akivel megtörtént? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 10. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen zsaroltam vele...
2023. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Én már annyira nem bízok egy nőben sem hogyha egyszer terhes lesz “tőlem” valamelyik akkor apasági teszt 100%, hogy lesz. Nem fogom más fattyát dédelgetni, még 1 napig sem.
2023. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen a történelemben...


Az egyik nő (legyen most Marika néni) a sírba vitte a titkát. Illetve... megírta és a végrendeletéhez csatolta, hogy a legkisebb gyerek nem a papától van. :S :D


Mennyi ilyen vagy ehhez hasonló lehetett még.

2023. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Mint, ahogy az egyik filmben elhangzott: "Honnan tudjam, ki az apja? Annyian voltak a szexpartin, hogy örüljünk, ha nem ugat majd!" 😉😆


Nincs új a nap alatt! A férjtől vagy a szeretőtől van a gyerek? A világtörténelem folyamán lényegében minden variáció előfordult már.

Nekem pl. két házasságból négy gyerekem van, talán van, amelyiknek én vagyok az apja. 😉 (mindegyiket szeretem és ők is engem) Első nejem megcsalt, elváltunk. Második nejemmel még a többest is kipróbáltuk. Mára nincs igénye a szexre. Két házaság között a harmincas éveimben jöttek-mentek a csajok. Talán majd egyszer beállít egy fiatal, hogy az apja vagyok. Ki tudja? 51 éves vagyok, ha még összehozok egy csemetét, akkor is megpróbálom felnevelni, vagy tartani vele a kapcsolatot.

2023. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

4-es vagyok

Még annyit, első nejem szakítás után terhes lett még a válás kimondása előtt (2 év telt el, mire elváltunk), az apaság vélelme miatt az én nevemre került a kicsi. További két év volt, mire kimondta a bíróság, hogy nem az én gyerekem. Mivel rendszeresen látogattam, ill. hoztam el a saját két csemetémet, így nejem harmadik gyereke úgy szólított, hogy "Sanyiapu". Mai napig kedvel, akár egyfajta pótpapát, pedig 18 éves kora óta a saját apukájával él, aki régen is tartotta vele a kapcsolatot. (Pár év után elváltak, így ex-nejem nevelte. Ex-em úgy cserélgette a pasikat, mint más a gyatyáját.)

Van két csemetém, akik elmondhatják öten vannak testvérek, van kettő gyerekem, akiknek három tesója van, van egy lányom, aki apunak hív, mégsem a gyerekem, de a nevemen volt valamikor, neki csak kettő testvére van. Van két kisunokám, akiknek kettő nagybátyja, három nagynénje, nyolc nagyszülöje van, de ők nem mind rokonok egymással vagy velük... Érthető, nem? 🤔😉😆 Tulajdonképp, ha még születne gyerekem, már nem sokat bonyolítana a dolgon. 😉🙃

2023. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

5

Gyönyörűek vagytok mit ne mondjak. 😂😂😂 Igazi mintacsalád, baszik mindenki össze vissza mindenkivel. A gyerekeidről azt sem tudod tieid vagy sem de nevelgeted. Te is egy “normális” ember vagy. 😂

2023. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ismét 4-es vagyok

Ezt mindenképp ide illik, érdemes meghallgatni!


Zűrzavaros család

Szerző: Nádasi László, előadják: Schubert Éva, Tábori Nóra és Csala Zsuzsa

Részlet a Rádiókabaré 1985-ös adásából.

https://www.youtube.com/watch?v=1zBllaDYUsY

2023. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

6-os

Én poénnak szántam, ha nem jött volna át. A négy gyerek az enyém!

Attól, hogy első nejem megcsalt, még tőlem van az első kettő. A megcsalás nem az én saram! Jómagam mindig becsülettel helytálltam, mint apa! Nem ismersz, mégis megítélsz? Aki ismer, becsületes, jó embernek tart.

Hogy két házasság között jöttek-mentek a csajok, az nem ritkaság, hiszen próbálkozik az ember. Mire megtalálja a megfelelőt, addig vannak rövidebb-hosszabb viszonyai. Jómagam, minden viszonyt tartósra terveztem, de az élet nem így működik.

Második nejemmel közel három év után házasodtunk össze. Fél év után bútoroztunk össze. A szenvedély időszakában nem olyan ritkaság, hogy a többest is kipróbálják az emberek. Itt a GYIK szex témakörében sokkal durvábbakat is lehet olvasni. Mi hármasban és négyesben élveztük az élet örömeit néha. A partnereket nem váltogattuk, tartós barátságok voltak. Gyereket akkor vállaltunk (tudatosan), amikor már nem éltünk ezekkel az élményekkel. Nejem változókórban van, házasságunk sem a régi, így mára nincs igénye a szexre. Ez sem ritkaság.

Nem mondanám, hogy mindenki összevissza szexel(t), hanem élte az életét és volt aktív szexuális élete.

2023. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne ragozd tovább többet is megtudtunk mint kellene. Tök jó kapcsolat amiben minden haver dughatja a nődet és te is az övéket. Volt szeretet na az a lényeg… remélem a lányodat is tanult az anyjától és 4-en rakják egyszerre. 😂
2023. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartanának egy genetikai vizsgálatot az apák és az általuk nevelt gyerekek között, akkor lenne pár nagy meglepetés.
2023. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!