Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt akivel szintén megtörtént...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akivel szintén megtörtént, hogy a párja/partnere ébresztette rá valamire, amiről addig saját maga sem gondolta volna, hogy ki szeretné próbálni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert velem nemrég történt egy hasonló szituáció, és rájöttem, hogy kedvelek egy olyan dolgot, amibe eddig bele sem akartam gondolni. 😅

2023. ápr. 9. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szubomnak új világ nyílt ki.


45/F/dom

2023. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyesmi simán megtörténhet, ez szerintem nem egyedi eset. Találhatsz valaki révén olyan dolgokban is izgalmat amiben eddig nem vagy amire eddig nem is gondoltál.
2023. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Exemnek hogy imádja ha a segge lyukat is kényeztetik.
2023. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Kiderült hogy van egy kis sub hajlamom. Szeretem ha szex közben fojtogat, vadabbul nyul hozzám, erősen falhoz nyom.

N

2023. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Igen, volt ilyen!

Egész életemben japán autó fan voltam, civic vti, mazda, toyota celica, ment a tuning, turbó…

Aztán jött Ő, egy sor 6 bmw-vel, sosem gondoltam, hogy egyszer német autóm lesz. Azóta van egy m3-asom, illetve egy audim.

29F

2023. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
A szeretőmmel az anállal vagyunk így. Egyikünk sem kedvelte korábban, engem férfiként abszolút nem vonzott, neki meg nem voltak jó élményei. Egyszer tulajdonképpen teljesen spontán megpróbáltuk és nagyon rákaptunk, imádjuk a popsijában.
2023. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!!


Egészen ismeretlen magasságokba tud repíteni.


A legcsodálatosabb az volt, amikor rájöttem, hogy mennyire izgat ha ledominál, mozdulatlanra rögzít, megharap. Instant boldogság egyenesen az agyba, kb akkor értettem meg, hogyan élvezhetik az emberek a BDSM-et.

Azóta téma a kötözés, legközelebb kipróbáljuk.


Elvitt swinger klubba, kb egy évbe telt amíg a gondolat meggyökerezett, és lettem annyira kíváncsi, hogy rábólintsak, és hát hűűűűű, imádtam.

2023. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!