Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a ti szemetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti szemetekben férfiasabb, maszkulinabb a párotok ha az átlagnál jóval nagyobb farka van?

Figyelt kérdés
Jobban felnéztek rá mind a hétköznapokban, mind a hálószobában?

2023. aug. 11. 15:34
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem ez számít.L.
2023. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem a farok méreten múlik a kapcsolat.
2023. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Írnátok ellenérveket? Mi számít?
2023. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Lehessen rá számítani.

Ha azt mondja ott lesz időben, akkor legyen ott időben.

Megtisztel azzal, hogy józanul vár és nem csinál felfordulást a lakásban még egyedül van.

Felveszi a telefont, nem szerencsejátékozik, nincs mellettem más nő, nem drogozik, nem velem tartatja el magát.

Örül a sikeremnek és nem mond el a hátam mögött mindenféle könnyű nőnek (alaptalanul).

Vállaljon fel a barátai előtt és ne szégyeljen.

Ne alázzon le senki előtt.

Ez nekem mind fontosabb, hogy most 14 centis a farka, vagy 18.

2023. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt egyszer egy hatalmas farkú pasim, mind hosszra, mind vastagságra, hatalmas mamlasz volt. A mostani páromé átlag hossz, de mellé jó vastag, mellé mindig lehet rá számítani és 100%-ban nőnek érzem magam mellette.
2023. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Aszta, hát mindíg ez a fax méregetés!!!
2023. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Toldi férfiasabb volt a GYK-s fiuknál is!


"Egy, csak egy legény van, aki nem hág: Toldi,

Bár hatalmas faszát talicskán kell tolni.

Legénytoll sem fedi hatalmas nagy pöcsét,

Egyensúlyoz rajta három tonna rõzsét."

2023. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Jézus ereje. Mintha az ember f_szától függne annak tekintélye. Mennyi esze lehet egy ilyen kérdezőnek?!?
2023. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fantastikusz ***** válasza:
82%
Sose jutott eszembe a farok méreteket nézegetni a hétköznapokban.
2023. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

Értem a válaszolók reflexszerű felháborodását, és nyilván párkapcsolatban a férfi jelleme, habitusa, stílusa, normái határozzák meg, mennyire férfias, nem a fqsza hossza.

Ugyanakkor azt is érteni vélem, amit a kérdező tudakol. Emberek vagyunk, de sok tekintetben hordozunk magunkban sok százezer évvel ezelőttről „állati mozgatórugókat”, és ezen nem változtat az agyunk térfogata vagy a szervezett társadalmi létezés. Sok szituációban a mai civilizált ember is önkéntelenül állati viselkedésmintákat mutat (és nem arról beszélek, hogy részegen tör-zúz, hanem hétköznapi szitukról, pl. veszélyhelyzet, félelem). És ebből a szempontból vizuálisan szerintem máshogy hat a női agyra ösztönszinten már lankadtan is egy pénisz. Még én is azt mondom a meztelen férfiakat látva egy nudista strandon, hogy egy 5 centire összemenő kisfiús pöcörő tényleg sokkal kevésbé férfias.

48F

2023. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!