Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 éves férfi vagyok.. Nőkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 éves férfi vagyok.. Nőktől kérdezném válás után mennyi idővel volt kapcsolatotok? Van élet a válás után? Nem egyedül létre gondoltam.. Alkalmi vagy tartós kapcsolatot Kerestetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először csak alkalmi lett, az kb. rögtön, mert a végén már eleve leépült a kapcsolat, le tudtam zárni magamban.

Aztán rendbe kellett tennem magam lelkileg, pszichológushoz is jártam így az elvlálás után 2 évvel lett tartós, harmonikus párkapcsolatom.

2023. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem válás előtt is volt. Igaz, hogy cssk szex, de az exférjem mellett muszáj volt szeretőket tartsak!
2023. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 év. Most készülök elhagyni újra az élettársamat… utána nem várok ennyit.
2023. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 ev volt. Van egy kozos gyerekunk is. Voltak utana rovidebb kapcsolataim, de nem ereztem ugymond kesz komolyabb kapcsolatra magam. A mostani parommal mikor osszejottunk, akkor epp a valas kozepen volt/ak, akkor mar fel eve nem is eltek egy varosban. Bar akkor mar elotte sem laktak egyutt mar vagy 2 eve. Nem volt tul jo mar a vege fele a kapcsolatuk. 7 evig voltak hazasok. Eloszor nem komoly kapcsolatnak indult, de azota mar 8 honapja vagyunk egyutt, es mar az osszekoltozes is szoba kerult.
2023. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

A férfi 40 felett kezdődik

Ezzel el mondtam mindent

2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válás után fél évre lettek alkalmi partnereim, később lett 2 kapcsolatom, abból egy lett picit hosszabb kapcsolat
2023. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5#

A fiatal srácok jól le pontoztak…

Én a te véleményed osztom..

40 feletti férfiként én sem kezdenék

30 alatti lányokkal.. a nő 35-40 felett kezdődik

2023. aug. 13. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok

24 voltam amikor 43 illetve 46 éves férfivel volt dolgom

Életem legjobb élményei voltak

2023. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!