Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok farokkép-vadász csaj van itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok farokkép-vadász csaj van itt?

Figyelt kérdés

Engem múltkor egy - érintőlegesen a péniszméretekről szóló - kérdésnél 2 csaj is letámadott, hogy megnéznék a micsodámat..


Az egyikben nem vagyok biztos, h csaj volt, de a másik 100%.


Sok ilyen csaj van itt, aki a befolyásolható, nemet mondani nem képes férfiakat keresi, hogy ilyeneket csaljanak ki tőlük?😳



2023. aug. 12. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is ilyen csaj vagyok
Igen, tőlem is többen kértek már farokképet
Szerintem az mind faszi
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokszor azok a lányok is fiúkák, aki nem is kérnek képet a micsodádról.

Ettől függetlenül az álruhás langyik legbiztosabb jele, ha pont arra kíváncsiak.

2023. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sok van, aki szívesen nézegeti idegen srácok farkát, és szereti, ha elküldik neki, olyan, aki "farokvadász", nincs, egyszerűen azért, mert nagyon könnyű ilyen képet szerezni a neten (chaten is), nem kell hozzá vadászni.


Az igaz, hogy ezek többsége meleg srác, de az nem, hogy mind az. Normál esetben nem ezzel kezd az ember, és akkor van valamennyi bizalom, mert egyébként semmi támpontod nincs, hogy a másik fiú vagy lány.

2023. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jöhet.
2023. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha lány vagy és érdekel szép írj.
2023. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg pasas vesz hülyére hülye kiéhezett heterot
2023. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak trollkodnak lányok/fiúk, ez a hülyék adója úgymond, ha annyira hülye vagy hogy elhiszed lány akarja látni a micsodádat ismeretlenül, két szó után, megérdemled a szivatást
2023. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt még a tényleg nők sem nők, akik nemhogy képet küldenek magukról, de nevük-lakhelyük alapján megtalálod őket fb-on, és tényleg ők azok, mert végül eltűnnek, és fuccs az egész ismerkedés. Mármint nők, de úgy értem, hogy mivel nem akarnak tőlem semmit, és válasz nélkül viszlát, akkor emberszámba se veszem.


SZóval ha valaki azért nő, mert cserébe küldött magáról egy meztelen női képet (a hangsúly az egyen van, amit bárhonnan megszerezhetett), akkor az még nem nő. :DD

2023. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos több a pasi aki nőnek adja ki magát!
2023. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként kérés nélkül is szoktam kapni farokképet🤣
2023. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9:


És olyankor szoktál feljelentést tenni?


Vagy blokkolni legalább?


Vagy inkább kérsz még egyet? 🤭

2023. aug. 12. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!