Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki soha nem küld és nem is küldene a farkáról képet?

Figyelt kérdés

Aki szokott itt beszélgetni, de még akkor sem küld mikor már egy képcsere is beleférne.

Ha van, akkor miért nem? Idősebb és neki már ez nem fér bele,vagy kapcsolatban van?

Kíváncsi vagyok, hogy az itt privátozó férfiak mindegyike kérve vagy kéretlenül küld intim képet vagy van akinek ez bármi okból nem fér bele.

Vagy korosztálytól függő.



2022. aug. 10. 01:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Pl. én. A jelenlegi barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, ez az eddigi legmélyebb kapcsolatom, de mégsem küldök neki ilyesmit.

Az ok egyszerű: Nem vagyok paraszt, továbbá akinek látnia kell, az majd látja élőben.;)

20F

2022. aug. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Én sem küldtem még egy kapcsolatomban sem ilyesmi képet a páromnak, de önszántamból nem tervezek a jövőben sem. Ha ő megkérne hogy küldjek, mert felizgatja/tetszik neki akkor persze küldenék.
2022. aug. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyok majom, aki így udvarol. Ha izgatja a lányt, akkor küldök, de az más.
2022. aug. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy megbeszélt képcsere az más, ha már addig jut a beszélgetés, de amúgy nem jellemző.
2022. aug. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A leírásban ott van, hogy itteni beszélgetésekről van szó. Nem kapcsolaton belül.

A privátban érkezettre, köszönöm a választ, itt is jöhetett volna. Nem a beszélgetés a kérdésem célja.

2022. aug. 10. 02:17
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem a kéretlenre van kihegyezve a kérdés.
2022. aug. 10. 02:18
 7/27 A kérdező kommentje:

*nem a kéretlen farokképre

Hanem úgy egyáltalán

2022. aug. 10. 02:22
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vajmi kevés értelme van. Ha érdekelné, előbb-utóbb megnézhetné élőben is, ha meg nem - nos, ezt gondolom nem kell magyarázni.
2022. aug. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldök. Ha kíváncsi rá nézze meg élőben
2022. aug. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem művelem ezt, nincs értelme.
2022. aug. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!