Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan rosszul érzem magam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam. Egyébként is félős vagyok. Éppen aludtam hason ahogy szoktam és arra kelek égy éppen elélvezek. Tudom viccesnek hangzik nekem nem az. És nem tudom hova ment lepedőre vagy matracra ? És félek befekudni a baratnommel

Figyelt kérdés
Lefurdottem de mi van ha a hugycsoben vagy valahol maradt valami . Nem akarunk most szexualisan egyutt lenni csak en felek ahogy oda bujik vagy valami atmegy vagy fasz se tudja

#sperma #álom #együttlét #Spermaélettartam
2023. aug. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még 3 hét és végre kezdődik az iskola, nem lesz idő ilyen kérdéseket gyártani. Kizárt, hogy aki aktív szexuális életet él, ilyen ostoba legyen a témában. De ha mégis, akkor csoda hogy még nincs belőle gyerek.
2023. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs itt egyetlen kérdés sem trágárság nélkül?
2023. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel történik időnként ejakuláció.

Tehát el élvezel.

Ha nem úgy alszol hogy a barátnődbe van a farkad egyáltalán semmi nem történik, reggel le törlöd az ágyról stb v huzatot cserélsz.

2023. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aludjál ovszervban, ha attól félsz, hogy álmodba teherbeejted a csajt.
2023. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!