Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél lehet érzékelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél lehet érzékelni a beleket? Úgy értem a végbelet ahogy behatolok és mozgatok a péniszem simogató érzés, mint punciban?

Figyelt kérdés
Vagy csak a záróizom szorít és belül olyan mint egy légüres tér? Egyik haverom aki már csinálta lánynak seggbe, azt mondta, hogy neki olyan volt mintha üres helyre dugta volna, amit szorított egy picit valami. Punciba viszont érezni a hüvely falát legalábbis én szoktam érezni. Seggbe ez más?
2023. aug. 16. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a záróizmot érzem hogy azon az egy ponton körbe szorít
2023. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a záró izom -szorit.

Szóval annyira nem éri meg

Mert pl a hüvely fala redős ami külön izgatja a szerszámot

De a végbélben ilyen nincs

2023. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valóban csak a záróizomnál lehet érezni a szirìtást.
2023. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ne várjak sok extrát ha összejön. Csak azért mert annyira jónak mondják, sok helyen azt írják sokkal jobb mint a normál hüvelybe történő szex.
2023. aug. 16. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a haverod mondja olyan erzes...puncit sokkal jobban erezni. Jo attol meg a popsiba en is kivanom ott dugni a partneremet de a punci a kiraly vegulis az valo arra... F.
2023. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a farkam tövének az izgatásától vagyok a legkeményebb, így a záróizom a legjobb helyen szorít. Punciba is el tudok menni megfelelő pózokban, de popsiban tudok a legnagyobbakat élvezni.
2023. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

"Mert pl a hüvely fala redős ami külön izgatja a szerszámot

De a végbélben ilyen nincs"


A végbélfal is redős, sőt.


Nem csak a záróizomnál érezni, hanem végig kellemesen szorít, illetve beljebb, ahol kanyarodik a végbéljárat, még "ütközik" is a falon, és meg is hajlik onnan a pénisz, ami plusz inger.

2023. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel én éreztem a bélfalat is. Marha jó volt.

30F

2023. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam érezni néha a vastagbelét vagyis ahol át megy a végbélbe, ha meg a hasán fekszik és alá rakom a kezemet akkor lehet érezni a beleit ahogy mozognak a farkamtól
2023. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos még azóta sem tapasztalhattam, pedig nagyon jól esne. Prostival viszont nem lehet gumi nélkül, gumiban meg szerintem nem érezni, nekem még a normál szex se olyan intenzív gumiban. :/
2023. szept. 10. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!