Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél lehet érzékelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél lehet érzékelni a beleket? Úgy értem a végbelet ahogy behatolok és mozgatok a péniszem simogató érzés, mint punciban?

Figyelt kérdés
Vagy csak a záróizom szorít és belül olyan mint egy légüres tér? Egyik haverom aki már csinálta lánynak seggbe, azt mondta, hogy neki olyan volt mintha üres helyre dugta volna, amit szorított egy picit valami. Punciba viszont érezni a hüvely falát legalábbis én szoktam érezni. Seggbe ez más?
2023. aug. 16. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy prostit simán szét tudsz belezni gumiban is
2023. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet érezni és gumi nélkül szoktam prosti val
2023. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
9 krva guszta h egy csaj bele mozognak a farkadttol mondható. Biztos egészséges
2023. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13: ha neked ez nem jön be, ott a konnektor, dugd oda. Mi élvezzük ezt, én is szeretném ha egy csaj végbele az én farkamtól mozogna. De még nem jött össze, várom a napját nagyon. És nem érdekel mennyire egészséges, én nem félek attól, hogy szaros lesz a farkam, ha olyan lesz,olyan lesz, ez velejár. Megmosom és megoldva. Haverom sok éve nyomja análba és több lánynak is volt már bent gumi nélkül és sosem lett semmi baja, pedig volt már cuccos a farka utána mikor egy csaj ánuszát szétfarkalta.
2023. szept. 10. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!