Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés volt amikor kipróbáltátok két pasival egyszerre?

Figyelt kérdés

#szex #behatolás #dupla #Két pasival
2023. aug. 19. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon bejött. Imádtam. Igazi istennőnek éreztem magam. Persze nem mindegy milyen pasikkal csinálja az ember. :)
2023. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Isteni volt. De fontos milyen pasik. 26N
2023. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Jo volt
nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
És hogy történt? Egyik seggbe, másik punciba?
nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Aha
dec. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az első alkalom kicsit mókás volt, de igazán finom. Bénaztak egy kevesez a srácok de nagyon odafigyeltek rám.
dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Izgalmas volt nagyon. Főleg hogy akkor csináltam első alkalommal popsiba. Elég rendhagyó, hogy az első popsisex szendvicsezes, dupla behatolas. De nagyon élveztem. 19L
dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehet harmadikat találni, ha az egyik fiú a barátod?
dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
A barátom beszélt rá,hogy csináljuk hármasban egy haverjával,elöször olyan kínos volt,de amikor oldódtam,már nagyon jó volt.Utána én kértem.L.
dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen mint a 9#es. A barátom vett rá hogy csináljuk 3asban a barátjával. Kínos volt. Eleinte csak hagytam magam, hogy csináljanak amit akarnak velem. De idővel ahogy feloldódtam kezdtem élvezni, főleg hogy nagyon odafigyeltek a fiúk. Finom volt amit csináltak. Kis idő múlva már élveztem nagyon is. Elmúlt a kínos érzés és már csak a kéjt akartam. Mindenféle finom dolgot csináltunk együtt innentől kezdve. N
dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!