Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hirtelen felindulásból kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen felindulásból kipróbáltam olajjal az önkielégítést, és nagyon jó érzés volt, ti próbáltátok már? 30f

Figyelt kérdés
Milyen "sikosító"t ajánlatok önkielégítéshez?
2018. dec. 17. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam síkosítót alkalmazni, de rendrset, ami erre a célre van. Van otthon szilikon bázisú, és vizes bázisú is.
2018. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudok jobbat,,én bekenem a tested,te csak fekszel és happy finish-t nyujtok :P
2018. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem csinálta. Isteni volt, majdnem olyan jó mint egy orál végig. De mondjuk ő nagyon intelligens csaj volt, azt tegyük hozzá.
2018. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban, olyan mintha punciba lenne a farkam.
2018. dec. 17. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen olajjal?
2018. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
étolaj
2018. dec. 17. 11:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Étolaj??? Az nem a jó. 100% olívaolaj. Egy más az állaga, 2 jót is tesz a bőrnek, nem is kicsit.

Olívaolajjal, hogy ha finoman csinálod és ügyesen mozgatod a kezed, úgy értem mozgás közben is próbálod tartani ugyan azt a nyomást mindenhol, akkor tényleg majdnem olyan mint a punci. Ha őszinte vagyok, akkor még jobb is.

Ha nem volt barátnőm, akkor csináltam úgy. Ha volt lehetőségem, hogy megadjam a módját. Barátnő mellett az önkielégítés jelentősége is és nem csak a mennyisége szorul vissza, így nem foglalkozik ilyenekkel az ember.

Szerintem más síkosítót nem is feltétlen kell kipróbálnod. Az olívaolaj az egyik legjobb. Annyira nem "nyálkás" mint egyes síkosítók, amik így próbálnák meg jobban imitálni az érzetet, de szerintem nincs is rá szükség és mint mondtam azért arra szavaznék, mert egészséges is

2018. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Motorolaj sokall jobb.
2018. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!