Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szilikonos, plasztikázott nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonos, plasztikázott nők izgatóbbak, szexibbek mint természetes nő társaik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 24. 22:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem..
dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
35%
20 nekem meg ne próbáljátok beadni hogy a férfiaknak bejön a kis mellbimbo a mell helyen és nem tetszik nektek a női nem jelképe
dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik a nagy is, ha az nem műanyagból van. Ha választani lehet, inkább kicsi legyen, mint műanyag. Te meg azt nem érted, hogy valakinek nem a méret számít, miközben kirázza a hideg a szilikontól. Még az is jobb, ha lóg az egész csöcse, mintha szilikonos lenne.
dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
47%
Akkor magyarázd már el hogy az a rengeteg gazdag férfi akiknek lehetősége van a legjobb csajok között válogatni, hogy hogy szilikonos nőkkel vannak… mert kapásból fel tudnék sorolni ezret
dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
53%
Nincs mit elmagyarázni. Nekik az tetszik, nekem meg nem. Mit nem értesz ezen?
dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
35%
Ha már extra nagy péniszt növesztettem, és extra gazdag vagyok, elvárom, hogy az alkalmi csajok is pucolják ki magukat! Egy elit étterembe sem mehetsz be pizsamában!
jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
79%

#26

Jogos, de akkor az elvárásodat gondolom, finanszírozod is, így lenne fair...

jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
60%

Megdöbbentő néhány ember hozzáállása... Mit nem lehet felfogni azon, hogy mindenkinek más tetszik?

Szerintem aki a kis mellű nőt belinkelte, az egy nő, akinek kicsi a melle és az önbizalma. Ezért gondolom már szilikonos, de még mindig nem jött helyre mélyen belül az önbizalom kérdés, ezért a többi kis mellű nőt is leszólja, hogy azok is érezzék magukat rosszul.

Na, többek között ezért is taszítanak a szilikonos nők. Mert ennyire önbizalomhiányosak, az meg kinek kell?

Ezerszer inkább egy nagyon pici mellű nő, mint egy ilyen hárpia.

Buta hárpia ráadásul. Mert a nagyon gazdag embereket hozza fel példanak. Igen, ezek az emberek valszeg csak puncikat keresnek, ennyi. Ha szerinted a külsőn múlik minden, akkor ne lepődj meg, ha az esetleges társad is csak egy puncit lát benned, aztán majd megy a rinya, hogy csak meg akart bszni, meg ilyenek.

De ha már példákat hozunk fel, hogy a csőlátásból kicsit kirántsalak (nyugodj meg, tudom hogy ez nem fog menni, mert ebben te már nagyon mélyen benne vagy), akkor ott van Pierce Brosnan, akinek a felesége nem egy modell alkat, mégis vele van.

Mindezt félretéve kár, hogy az ilyen felszínes emberek a legharsányabbak, mint te.

febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is jól néz ki a belinkelt kismellű lány.


A szilikon meg nekem se jön be, inkább az önbizalmat kéne rendbe rakni, mint plasztikázni, hosszabb távon azzal leszel boldogabb

febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
A legtobb no letagadja.
febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!