Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 2 lány és egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 2 lány és egy férfi felállásban vettek részt, ott mindkét nő el tudott élvezni a faroktól?

Figyelt kérdés
Tehát bírta addig a pasi, hogy minkét nőnek orgazmust tudjon vele okozni?

2023. aug. 25. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Ki tudja elégíteni
Nem tudja
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Én a pár női tagja kérésére nem létesítettem aktust a pasival

De együtt szoptunk

Meg egymást nyaltuk

Mind2-nek lett orgazmusa

Neki ugye duplán a férje fszától


De nekem 1 is elég volt


N

2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 NTBS ***** válasza:
39%
Több menet is lehet....
2023. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
1# érdekes az asszonyka...
2023. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Akikkel voltam azok igen - nem azért mert annyira szuper vagyok, hanem mert amúgy is elég hamar el tudtak jutni a csúcsra.
2023. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A nők nagyrésze nem tud a fa$ztól elélvezni, a pasik többsége emiatt 1 nőt se tud kielégíteni, nemhogy kettőt....
2023. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem voltam még ilyen felállásban. Statisztikailag kicsi az esélye (hacsak nem válogatjuk össze a partnereket), hogy mindkét nőnek hüvelyi orgazmust tudjak okozni így, egy szex alkalmával.


Mondom ezt annak fényében, hogy 50% feletti a sikerarányom eddig 1v1 felállásban

2023. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Pontozzatok le nyugodtan, próbáljatok csak lehúzni, de ettől ti még nem kerültök magasabbra!
2023. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer nagy nehezen, sok dumával, meg sok ellenérték ígérettel (nem pénz volt azzal nem mertem) voltam két fiatal csajjal, de ők a végén ezt nagyon "munkának " élték meg, egyik sem mert elélvezni szerintem a másik előtt, mind kettő csak velem foglalkozott, egymással alig.

nyalni nem is nyalták ki egymást, csak amikor az egyik kezét a másik puncijára tettem, akkor kicsit izgatta a csiklóját pár másodpercig.

2023. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hát 8-as, akkor ez sok hűhó volt a semmiért. Én ilyenben nem is szeretnék részt venni, pedig szeretnék 2 csaj + én felállásban egyszer


(6,7 voltam)

2023. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

#9

Hát, igen, de volt ilyen is, ennyi, nem több, ez igaz.

2023. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!