Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,fel tud izgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,fel tud izgatni titeket annyira egy meztelen nő látványa,hogy merevedésetek legyen?Mi az,ami izgató egy meztelen nőn?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen feltud
2023. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Kb minden egészséges férfit fel kellene


Szép meztelen női testre

2023. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha' hogyne tudna!


Mi? Minen, ami nő!

2023. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Még csak pucérnak sem kell lennie hozzá. Elég ha pl. strandon fél méterre mellettem fekszik és bikini alsón át is elég jól látszik a pinája.
2023. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Már nem, még ha élőben látok mások szexelését sem. Pedig nem egyet láttam mostanában majdnem karnyújtásnyira.
2023. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
És hogy mi az izgató? Az hogy jó lenne a testét úgy használni, mint egy hangszert (hol finoman, hol temperamentumosan).
2023. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A merevedéshez önmagában kevés egy meztelen nő látványa. Még akkor is, ha vonzó. Inkább csak olyan gondolatindítónak jó.

Ami viszont izgató egy meztelen nőn, az a nőiesen arányos test által alkotott összkép. Nőies arc és fej, nyak és fej, vállak és csípő, mell és derék, mell és fenék, derék és fenék, kar és láb, csukló és kézfej, csípő és comb, comb és lábszár, lábfej és boka egymáshoz viszonyított aránya. Röviden azon a női tulajdonságok összessége izgató, amiket még a legjobb sebészek sem tudnak kialakítani, vagy lemásolni.

2023. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Mi az,ami izgató egy meztelen nőn?


Az, ami neked egy meztelen férfin.

egyébként a talpa

2023. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a legtöbb nő nem izgató meztelenül.
2023. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel tud izgatni, de amitől nekem igazán merevedésem lesz, ha hozzáérhetek a barátnőm testéhez, érezhetem a puha és bársonyos bőrét, ahogy hozzám simul.
2023. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!