Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,fel tud izgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,fel tud izgatni titeket annyira egy meztelen nő látványa,hogy merevedésetek legyen?Mi az,ami izgató egy meztelen nőn?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Önmagában egy pucér nő látványától már régen nem áll fel, ugyanakkor egy télikabátos nőtől is fel tud, ha erotikus értelemben inspirálóan hat rám egy mozdulata, tekintete, akármi.
2023. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég csupán a gondolat is, még csak nem is szükséges hozzá látni élőben sem ruhában, sem meztelenül.

Elég ha csupán a lelki szemeim előtt látom, akkor is merevedés lesz belőle.

Egyébként nálam az összkép a legfontosabb, bár amire nagyon fel tudok izgulni, azok a testtel arányos méretű, formás és kemény mellek.

2023. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem a lábuk tetszik.
2023. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hogy meztelen. F 45
2023. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Suetonius ***** válasza:
100%

A meztelenség önmagában nem elég. Megosztok egy történetet, hogy érthető legyen.

Nemrégiben a szaunában találkoztam egy nővel, aki hanyatt fekve meztelenül pihent. Napjaink szépségideáljának nem biztos, hogy megfelelne, de mégis gyönyörűnek találtam - lehetséges hogy pont ezért. :) Negyvenes évei közepén járhatott, átlagos, de nagyon nőies alakja volt, szép, markolni való mellei és szőrös, de ápolt puncija. Egyszóval egy nagyon vonzó jelenség volt. Már ekkor elkezdtem mocorogni, pedig rám ez a szaunában egyáltalán nem jellemző.

Összefutottunk még néhányszor, aztán utoljára lent láttam a merülőmedencénél. Épp előttem jött ki a vízből. Ahogy kecsesen kilépdelt és ahogy testén, mellein, punciszőrén végigcsorgott a víz olyan erős kisugárzás, vonzerő áradt belőle, amilyet nem gyakran tapasztalok.

Nem vagyok rá, büszke, de utána ki kellett mennem a mosdóba és nem pisilni...


32F

2023. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem fel tud. Az intimitás, vagy a szégyenlősség tudata miatt is.
2023. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!