Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nudista strandon, hogy megoldh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon, hogy megoldható?

Figyelt kérdés

Tegnap este felszedtem egy nagyon jó csajt. Reggelig szexeltünk. Holnap együtt megyünk nudista strandra. De egy ilyen jó csaj mellett, nekem fel fog állni, álló dákóval meg, hogy menjek be a vízbe. Ha egész nap meg hason fekszek akkor napszúrást kapok

Van valami módszer, hogy ne álljon fel?


2023. aug. 26. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Egész éjjel szexjetek megint. Reggel, strandra indulás előtt is legyen még egy menet. Akkor csak kibírod. Ha mégsem, hasra fordulsz vagy bemész a vízbe, míg elmúlik. A hideg zuhany is segít csökkenteni a vágyat.

Ha mégsem bírod, bemész a WC-re is kivered.

2023. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Mi mindíg a strand egyik félreesőbb részére megyünk. Ha fenn áll a probléma, oldaltfekve a tömegnek háttal nejem szájjal lekezel, addig míg le nem konyulok.
2023. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyeseknek micsoda problémáik vannak… Hogy a fenébe tudtad felszedni azt a nagyon jó csajt, ha még a saját pöcrődet sem vagy képes irányítani?

Elmész egy szexboltba oszt veszel egy férfi erényövet. Azt csak nem tiltja a nudi-strand szabályzata. xD

2023. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap szedted fel holnap meg már nudista strand nem túl életszerű:)
2023. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 igen. Nincs benne semmi különös.
2023. aug. 26. 15:10
 6/17 Kancácska ***** válasza:
96%
Olyan helyre kell menni, ahol magatokban lehettek. Minek strandra menni? Mivel olyan helyen élek, ahol nem megoldott a kertben ruha nélkül napozni, ezért megyek tópartra, folyópartra. Könnyen találni nyugalmas, elhagyatott helyet napozásra, strandolásra. 29N
2023. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor? 😁 szerintem emberemlékezet óta nem láttál nőt, ha ilyen kérdésekkel szórakoztatod itt magad...
2023. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor érzed hogy felállna, akkor megkéred a csajt, hogy irtozatosan rugjon herén. Ez egy darabig segít.
2023. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
dugd meg előtte
2023. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6 nálunk is ez a helyzet. Sehol sem lehet meztelenkedni. Így keresnem kell nekem is. De pasiként nehezebb, mint nőként szerintem.


22F



- a kérdésre a válasz:

Ürítsd ki magad előtte. Ússz sokat. Fáradj le.

2023. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!