Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás után hogy tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogy tudnám élvezni a szexuális kapcsolatot a férjemmel?

Figyelt kérdés

Az másik kérdés,hogy bizalom lesz-e újra valaha. Szerelem még megvan, de nem tudom mit fogok érezni már attól is, ha hozzám ér. De adni szeretnék magunknak mégegy esélyt, mert a kaocsolatunk alakulásában én sem vagyok ártatlan. A különbség, hogy én nem csaltam meg és nem hazudtam neki.

Ha csak beszélgetni is lenne kedve valakinek, akkor írjatok! 43/N



2023. aug. 27. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha csak beszélgetni is lenne kedve valakinek, akkor írjatok! 43/N


Na, ebből lehet a megcsalás.

2023. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Memóriatörlés, reset, újraindítás.
2023. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy sose lessz màr olyan mint elótte,és újra megteszi csak jobban vigyâzz majd
2023. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos én sosem tudtam ugyanúgy élvezni. Nem tudtam kiverni a fejemből, hogy más nőket bsz meg. Mindig eszembe jutott szex közben.

Nekem szakítás lett a vége

Neked is csak akkor sikerülhet, ha nagyon tudatos vagy, kontrollálod a gondolataid és érzéseid, plusz a pasi mindent megtesz, teper ezerrel, hogy visszanyerje a bizalmad és jóvá tegyen mindent.

A tapasztalat viszont azt mutatja, hogy aki képes volt ilyet tenni a párjával, ráadásul rendszeresen... az sosem lesz megfelelő partnere az adott nőnek

2023. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Aki 1x megcsal az többször is megfog
2023. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi ezután kezdtünk el többesezni. Soha nem gondoltam volna ha ennyire fantasztikus lesz tőle a kapcsolatunk. Tökéletesen sokkal jobb, mint addig valaha is volt. Ennek 1,5éve.
2023. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Félredugott, az csak szex, élvezet. Kicsit túlmisztifikálod ezt a dolgot.
2023. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha egyszer megcsalt, megteszi ujbol es ujbol....
2023. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha te sem vagy ártatlan akkor először próbáld meg a te hibádat jóvá tenni! Én is jártam hasonló cipőben,igaz én nem adtam rá okot! Mikor a férjemet megkérdeztem,hogy miért csinálta mondja el mi a gond,hogy eddig fajultak a dolgok. Megvonta a vállát és annyit mondott,csak igy alakult! Megtudtam kivel csalt meg,egy olyan nővel aki aztán füvel fával lefekszik! A nőnek szóltam,hogy szálljon le a páromról a lotyó szemembe röhögött! Azt mondta ez még csak a kezdet,neki még egy férfi sem mondott nemet,majd ha megunja visszakapom! Erre jól pofonvágtam! Ráadásul ott volt a férje is az meg csak bámult,mint egy ütődött! Nem tudom az is miért marad meg egy ilyen lotyó melett,nem hogy otthagyná még a védelmébe is veszi! Szerinte a férfiak a hibásak ők csábitják el,felesége nem tehet semmiről! Ezek után én nem láttam értelmét,hogy együtt maradjunk elváltam ennyi!
2023. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bizalom minden megcsalás után kuka.Lehet megbocsájtani,de a tüske,a gondolotak mindig előjönnek,még sok sok év után is,szerintem semmi értelme folytatni.Minden kisebb vitánal is elő fog kerülni majd,hogy megcsalt,megalázott.Aki egyszer ezt megteszi az tuti később is,max óvatos lesz hogy soha ne derüljön ki.De meg fogja tenni újra.Nekem teperhetne,ha 0-24 mellettem lenne sem hinnék már neki,és nem lennék a lábtörlője olyannak aki megaláz.
2023. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!