Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az, aki rendszeresen küld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki rendszeresen küld magáról szexi, meztelen képet a barátjának, szeretőjének? Nem volt belőle még sosem gond?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, netes ismeretlennek csak arc nélkül szoktam, aztán ha továbbosztják, nem a világ vége. Olyannak, akiben megbízom, mert jól ismerem, szoktam arccal is.


Sok lánytól kaptam ilyen képet, soha senkinek nem mutattam meg egyiket sem (még akkor sem, mikor egy barátnőm kérte, hogy mutassam meg az előző barátnőmet meztelenül). De azt neked kell tudni, hogy akinek küldöd, mennyire megbízható. De ott van az is, hogy akár fel is törhetik a profilt, vagy egyéb véletlen módon más rátalálhat a képre, ami szintén nem túl jó.

2023. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod (csak 110% bizalom után ÉS lehetőleg nem látszódik az arc) akkor nincs belőle gond. Ugyebár nem egy anonim ismeretlen kapja, hanem az akit személyesen már igen jól ismersz, megbízol benne.
2023. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Időnként szoktam, de csak arc nélkül.

N

2023. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, csakis kapcsolatban. Kell egy bizalmi szint, de szerencsére olyannal nem is jövök össze, aki szakítás esetén rossz célra használná őket. Úgyhogy vállalom az arcomat is, az hozzátesz szerintem.
2023. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Volt már olyan, még filmes géppel. Később az összes barátomnak, meg a szüleimnek is megmutatta hogy lássák mekkora K vagyok.


Ennek ellenére később próbálkoztam privát aktmodellkedéssel, de ott írtunk szerződést hogy ezt más nem láthatja. Nem is volt belőlük gond. Néha pont hogy az idegenekben lehet jobban megbízni.

Persze aztán lehet látták sokan, de ha nem ismernek, akkor nem érdekel. Elég jó csaj voltam, mit szégyelljek? Csak senki nem tudta milyen tüzes...


Barátnak, szeretőnek soha többet küldtem, és nem is engedtem, az bármikor láthatott élőben is.

2023. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!